КИЕВ

Суд не став карати Рибака за недійсну відставку Арбузова

0

Окружний адмінсуд Києва відмовився задовольнити позов партії УДАР до спікера ВР щодо його неправомірних дій і бездіяльності

 Як повідомили «Коментарям» в УДАРі, відповідне рішення Окружного адмінсуду оприлюднене 7 березня.

«Своє рішення суд мотивував тим, що, проаналізувавши низку положень регламенту та Конституції, суд дійшов висновку: головуючий на засіданні ВР не повинен здійснювати контроль за дотриманням народними депутатами вимог регламенту і Конституції про персональне голосування», - зазначив представник партії  УДАР в суді Віталій Плукар.

«Така думка суду, на наше переконання, є хибною і неправомірною, оскільки нормами регламенту передбачено, що головуючий на пленарному засіданні здійснює контроль за дотриманням регламенту народними депутатами», - сказав Плукар.

УДАР має намір оскаржити рішення ОАК в апеляційній інстанції.

«Рішення суду є черговим підтвердженням того, що в Україні закони не діють, а суспільні відносини регулюються не нормами права, а нормами «телефонного права», - зазначив Плукар.

Як повідомляли «Коментарі», лідер партії  УДАР Віталій Кличко подав позовну заяву від своєї партії до Окружного адміністративного суду Києва проти голови ВР Володимира Рибака: опозиціонер вимагає визнати протиправними дії спікера під час голосування за відставку Сергія Арбузова з посади голови Нацбанку і призначення Ігоря Соркіна на цю посаду. Таким чином Кличко підтримав ініціативу представників місцевих організацій своєї партії в боротьбі з «кнопкодавством».

6360
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:08

Советник Авакова заявил, что убийца Вороненкова в морге

14:45

В Киеве промышляли иностранные автограбители

14:40

В апреле фискалы сделают доступнее налоговые консультации

14:18

Адвокат рассказала, как перепутали убийцу Вороненкова

14:08

Киевлянина вытащили из колодца теплотрассы

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus