КИЕВ

Гостиний двір може отримати недоторканність

0

Комітет ВР з питань культури і духовності підтримав питання про включення будівель до списку об´єктів, що не підлягають приватизації  

Про це «Коментарям» повідомив голова підкомітету Верховної Ради з питань охорони та популяризації культурної спадщини Олександр Бригинець.

«Конфлікт з Національним художнім музеєм зараз перебуває в замороженому стані, а конфлікт навколо Гостиного двору досяг надкритичної точки, але в обох випадках прийняття цих змін допомогло б уникнути проблем і врятувати об´єкти від знищення або перепрофілювання», - заявив Бригинець.

Мова йде про законопроекти №2010 від 14.01.2013 та №1033 від 12.12.2012, згідно з якими будівлі Національного художнього музею України на вул. Грушевського, 6 і Гостиного двору на Контрактовій площі мають бути внесені до списку пам´яток архітектури, які не підлягають приватизації.

Нагадаємо, що статус пам´ятника архітектури і містобудування, що охороняється державою, був наданий будівлі Нацмузею в 1979 році, проте з незрозумілих причин був скасований Кабміном у 2009-му.

Гостиний двір на Контрактовій площі, 4 також був включений до списку пам´яток архітектури Української РСР під охоронним номером 872. Постанова, яка надала охоронний статус, досі не скасована, хоча ВР і прийняла рішення про можливість приватизації даного об´єкта.

22126
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:48

В Киеве мужчина ранил собутыльника

17:39

В КГГА сделали важное заявление по продлению контракта с «Киевэнерго»

17:07

В Киеве запустят новые ночные маршруты

16:38

В Киеве переименовали остановку

16:13

В столице выгорел гектар травы

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus