КИЕВ

Європарламент вимагає від України недоторканності мандатів

0

В Європарламенті чекають від України гарантій, що всі депутати, обрані на виборах 2012 року, зможуть працювати у Верховній Раді

Про це заявив глава делегації Європейського парламенту зі співпраці з Україною, депутат Павєл Коваль, передає «Інтерфакс-Україна».

«Я глибоко стурбований позбавленням депутатського мандата Сергія Власенка і недавніми судовими процедурами, які позбавляють парламентських місць Павла Балогу і Олександра Домбровського, обраних на парламентських виборах в жовтні минулого року», - заявив депутат Європарламенту.

За його словами, «ця ситуація в черговий раз викликає стурбованість через виборче використання судової системи в Україні».

Коваль нагадав, що Україна взяла на себе зобов´язання провести реформи виборчої системи, на які вказали спостерігачі від місії ОБСЄ/ОДІПЧ, «як частини умов, які необхідно виконати для підписання Угоди про асоціацію».

«Тому я закликаю українську владу зробити необхідні поліпшення виборчої системи і гарантувати, що всі обрані під час виборів у жовтні 2012 року зможуть зайняти своє місце і працювати в рамках мандата у Верховній Раді», - заявив євродепутат.

«Належне виконання цих кроків - важлива умова демонстрації надійності виборчого процесу в Україні та бажання розділяти європейські цінності», - підсумував Коваль.

Як повідомляли «Коментарі», 6 березня Вищий адміністративний суд України задовольнив позов голови Верховної Ради Володимира Рибака і позбавив Сергія Власенка мандата народного депутата. Опозиція має намір оскаржити це рішення в Європейському суді з прав людини.

Свою стурбованість справою Власенка вже висловили ряд чиновників Євросоюзу та Держдепартамент США. Зокрема, депутат Європарламенту Ребекка Хармс заявила, що в разі, якщо Власенко опиниться за ґратами, угода про асоціацію між Україною та ЄС підписана не буде, а щодо окремих українських чиновників можуть бути введені персональні візові санкції.

6486
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:08

Советник Авакова заявил, что убийца Вороненкова в морге

14:45

В Киеве промышляли иностранные автограбители

14:40

В апреле фискалы сделают доступнее налоговые консультации

14:18

Адвокат рассказала, как перепутали убийцу Вороненкова

14:08

Киевлянина вытащили из колодца теплотрассы

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus