КИЕВ

На «Інтері» вирішили відмовитися від свободи слова

0

 

Телеканал не бачить необхідності подовжувати дію Меморандуму про створення громадської ради, до завдань якої входив моніторинг дотримання стандартів свободи слова та збалансованості інформаційних програм на телеканалі

«Керівництво телеканалу має всі підстави покладатися на професіоналізм творчого колективу «Інтера», який не вимагає зовнішнього нагляду і цензури своєї роботи», - наголошується у зверненні телеканалу до членів громадської ради, повідомили «Коментарям» у прес-службі «Інтера».

«Телеканал реалізує нову стратегію розвитку каналу, в основу якої покладена концепція зміцнення лідируючих позицій на українському телевізійному ринку.Колектив каналу наполегливо працює над підвищенням якості та інформативності суспільно-політичного мовлення. Розпочато розробку нових сучасних форматів телепрограм. Останнім часом зафіксовано зростання довіри населення до телеканалу «Інтер». Зокрема, повернення до нашого ефіру програми Савіка Шустера(«Шустер Live») дозволило отримати високі рейтингові показники», - зазначають на телеканалі.

«Керівництво телеканалу має всі підстави покладатися на професіоналізм творчого колективу «Інтера», який не вимагає зовнішнього нагляду і цензури своєї роботи. Оцінка ефективності роботи телеканалу «Інтер» має відбуватися за однаковими критеріями для всіх комерційних телеканалів України. За цих умов телеканал «Інтер» не бачить необхідності у подовженні дії Меморандуму», -підкреслюється у зверненні телеканалу.

Нагадаємо, 10 грудня 2012 року між фондом «Відродження» та Inter Media Group Ltd був підписаний меморандум про створення громадської ради, до завдань якої входить моніторинг дотримання стандартів свободи слова та збалансованості інформаційних програм на телеканалі.

1 лютого 2013 року стало відомо, що компанія KH Media Limited, що належить Валерію Хорошковському, уклала з GDF угоду про продаж 100% акцій компанії Inter Media Group Limited, виходячи з оціночної вартості $2,5 млрд. Контроль над телеканалами перейде до GDF після отримання відповідного дозволу Антимонопольного комітету України.

Новими акціонерами компанії Inter Media Group Limited стануть компанії, які належать Дмитру Фірташу і Сергію Льовочкіну. Після завершення операції Льовочкін передає акції телегрупи, що належать його компанії, в управлінняInter Media Group Limited.

9201
комментарии powered by Disqus

Останні новини

16:27

В Киеве дерево разбило автомобиль

16:01

Для киевлян готовят 11 пляжей

15:32

В сети появился презентационный ролик Киева к «Евровидению 2017»

15:22

Убийцу Вороненкова похоронили в Павлограде

15:06

Сотрудница киевского банка угрожала женщине физической расправой

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus