КИЕВ

 

КП «Служба замовника Печерського району для визначення виконавця послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд» 28 лютого уклало угоду з ТОВ ТПФ «Терра» – С на відновлення після пожежі будинку по вул.І. Мазепи, 3 (3-а) у Печерському районі м.Києва вартістю 2,52 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», пишуть «Наші гроші».

До кінця року потрібно завершити капітальний ремонт  в межах 5, 6 поверхів та горища трьох під’їздів будинку, в якому 21 листопада  2012 року сталась пожежа. Крівля і горішні квартири було пошкоджено вогнем. Нижче розташовані квартири було залити водою при гасінні пожежі.

Компанію «Терра» – С Віктора Хоменка зі статутним капіталом 375 гривень було найнято для ремонту будинку ще у грудні. Тоді без проведення тендерних процедур з нею було укладено угоду на 0,50 млн грн. Компанія задовольнила вимогам чиновників і зараз з нею було укладено наступну угоду вартістю 2,52 млн грн.

«Враховуючи, що підрядною організацією,  не зважаючи на відсутність фінансування на початок  2013 року, подовжувалися аварійно – відновлювальні  роботи  у зазначеному будинку, «Службою замовника Печерського району» прийнято рішення стосовно застосування процедури закупівлі в одного учасника», – йдеться в обґрунтуванні закупівлі.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», пожежа сталася 21 листопада. Згоріли два поверхи житлового будинку. Від вогню і води пожежників постраждали 55 квартир з трьох під`їздів, майже сто осіб позбулися домашнього затишку. Причиною пожежі стало загоряння електропроводки. Після пожежі перший заступник голови Київської міської адміністрації Олександр Мазурчак заявив, що відновити вигорілі квартири можна за 2-5 місяців.

Зараз у 9 квартирах, які були повністю знищені пожежою, еконструкційні роботи продовжуються. Люди, які жили в них, від тимчасового житла відмовились та переїхали до родичів та знайомих.
Фото: Влад Руденко

22173
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:48

В Киеве мужчина ранил собутыльника

17:39

В КГГА сделали важное заявление по продлению контракта с «Киевэнерго»

17:07

В Киеве запустят новые ночные маршруты

16:38

В Киеве переименовали остановку

16:13

В столице выгорел гектар травы

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus