КИЕВ

У росіянки «відібрали» $27 тис. контрабандної валюти

0

За рішенням Апеляційного суду Київської області конфісковано, тобто безоплатно передано у власність держави, вилучену у громадянки Російської Федерації валюту в сумі $27,2 тис. 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в прокуратурі Київщини, жінка порушила митне законодавство при переміщені через кордон України готівкової валюти. При огляді митники виявили у неї $ 40 тис. Як відомо готівкою можна ввозити до 10 тис. євро. Росіянка ж мала значно більшу суму. Тому із виявленої суми пасажирці пропущено $ 12 тис.850, а решту – $27тис. 200 вилучено за протоколом про порушення митних правил, передбаченого ст. 471 Митного кодексу України.

Щоб уникнути покарання, вона повинна була лише письмово задекларувати усю валюту, яку мала при собі. Натомість росіянка позбулася грошей, і до того ж заплатила штраф у розмірі 1700 грн.

Таким чином суд задовольнив апеляційну скаргу першого заступника прокурора Київської області та скасував постанову Бориспільського міськрайонного суду у справі про адміністративні правопорушення митних правил про закриття провадження у зв’язку з малозначністю вчиненого.

 

 

5561
комментарии powered by Disqus

Останні новини

16:01

По факту приема Паршова в ряды Нацгвардии назначена служебная проверка

23:07

Под Киевом обнаружили теплицу с коноплей на миллион

22:05

В столичной подземке поймали мужчину с наркотиками

21:03

В Киеве чуть не сгорели два дома

20:33

Под Киевом бандиты избили мужа и жену

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus