КИЕВ

В одному зі столичних потягів з’явиться duty free

0

Російська федеральна пасажирська компанія («дочка» Російських залізниць з перевезень пасажирів у дальньому сполученні) в кінці травня 2013 року планує запустити пілотний проект з організації duty free в поїзді Москва-Київ 

Проект планується запустити з введенням літнього графіка - в останню неділю травня, передає «Прайм»  з посиланням на представника РЖД.

Зараз ведеться підготовка території в оренду під склад.

Оператор проекту вже вибраний. Співрозмовник агентства відзначив, що, так як це пілотний проект, вибір оператора проводився без тендеру.

«У разі успішної реалізації пілотного проекту, оператори на такі проекти будуть вибиратися на тендерній основі», - зазначив представник РЖД.

Він додав, що пілотний проект в поїзді Москва-Київ пропрацює протягом року, і далі буде прийнято рішення про доцільність його продовження і поширення сервісу на інші міжнародні потяги.

РЖД також планують відкривати duty free на російських вокзалах. Начальник дирекції залізничних вокзалів РЖД Сергій Абрамов повідомив, що перший такий магазин відкриється на початку 2013 року на Виборзькому вокзалі, через приблизно місяць - на Фінляндському. За його словами, надалі розглядається можливість організації duty free на всіх російських вокзалах, де є міжнародне сполучення.

Нагадаємо, РЖД ще навесні минулого року заявили про плани організувати в міжнародних поїздах під час руху безмитну торгівлю. Повідомлялося, що такий сервіс може з`явитися на борту швидкісних поїздів Allegro, що курсують за маршрутом Санкт-Петербург - Гельсінкі.

6367
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:08

Советник Авакова заявил, что убийца Вороненкова в морге

14:45

В Киеве промышляли иностранные автограбители

14:40

В апреле фискалы сделают доступнее налоговые консультации

14:18

Адвокат рассказала, как перепутали убийцу Вороненкова

14:08

Киевлянина вытащили из колодца теплотрассы

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus