КИЕВ

Попов не готов будувати Малу окружну дорогу у цьому році

0

У 2013 році не розпочнеться будівництво Малої окружної дороги

 Про це заявив голова КМДА Олександр Попов, передає «Сегодня».

За його словами, будівництво Малої окружної дозволить розвантажити Київ від фур, вивести їх за межі міста і направити відразу на Бориспіль.

До кінця 2013 року влада столиці повинна визначити перші етапи будівництва і обсяги фінансування, але будівництво почнеться вже в наступному році.

«Думаю, що найближчим часом ми вирішимо проблему грошей. Потім оприлюднимо терміни і подробиці будівництва Малої окружної. Але говорити про те, що в цьому році почнеться будівництво, я не готовий», - сказав Попов.

Також голова КМДА заявив, що зараз проходять тісні консультації з Кабінетом міністрів щодо реконструкції Окружної дороги.

«Потік вантажного транспорту, який пропускає через себе Окружна дорога, - питання національного значення. Його потрібно вирішувати, в тому числі і за рахунок фінансування з державного бюджету. У цьому напрямку ми ведемо консультації з Кабінетом міністрів. Я сподіваюся, що ми отримаємо позитивне рішення щодо перспектив повної реконструкції цієї об`їзної дороги », - підсумував Попов.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», 949 млн. грн. будуть спрямовані на розвиток транспортної інфраструктури столиці згідно з Програмою соціально-економічного розвитку Києва на 2013 рік.

22210
комментарии powered by Disqus

Останні новини

18:03

Неизвестные «заминировали» станцию метро «Крещатик»

17:48

В Киеве мужчина ранил собутыльника

17:39

В КГГА сделали важное заявление по продлению контракта с «Киевэнерго»

17:07

В Киеве запустят новые ночные маршруты

16:38

В Киеве переименовали остановку

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus