КИЕВ

Електроенергія для резиденції Президента коштує дорожче, ніж для Лук’янівського СІЗО

0

Замовлені «Синьогорі» обсяги електроенергії та газу відповідають обсягам державних установ, які працюють цілий рік

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», передають «Наші Гроші».

ДО «Резиденції «Синьогора» Держуправсправами Президента України 6 березня уклало угоду з ВАТ« Івано-Франківськгаз» на постачання в 2013 році 300 тис кубометрів газу на 1,42 млн грн.

Газ законтрактовано по 4727 грн за тисячу кубометрів, що відповідає розцінкам, встановленим НКРЕ.

Також «Синьогора» в лютому уклала угоду з «Прикарпаттяобленерго» на забезпечення електроенергією на суму 1,45 млн грн. Наприкінці року можуть бути укладені додаткові угоди, якщо резиденція витратить більші обсяги газу та енергії, ніж замовлено на початку року.

Президент Віктор Януковича відвідує «Синьогору» в с. Гута Івано-Франківської області не частіше, ніж кілька разів на рік, проводячи основний час в «Межигір’ї» під Києвом. Востаннє повідомлялося, що глава держави проводив у прикарпатській резиденції новорічні свята. У 2012 році на розвиток «Синьогори» були проведені тендери на суму 235 млн 150 тис. грн.

Разом із тим, замовлені «Синьогорою» обсяги електроенергії та газу відповідають обсягам державних установ, які працюють весь рік.

Наприклад, Київський слідчий ізолятор замовив електроенергії на 1,31 млн грн. Лук’янівське СІЗО розраховане на більш ніж 2800 арештантів.

Як повідомляли «Коментарі», на території «Синьогори» реконструюють альтанку з павільйоном за 24 млн грн. Разом із тим з’явилася інформація, що замість альтанки будують ресторан.

Також нагадаємо, що резиденція «Синьогора» (Івано-Франківська обл.) уклала угоди на постачання електроенергії та газу в грудні 2012 року на 705 тис. грн.

9200
комментарии powered by Disqus

Останні новини

16:27

В Киеве дерево разбило автомобиль

16:01

Для киевлян готовят 11 пляжей

15:32

В сети появился презентационный ролик Киева к «Евровидению 2017»

15:22

Убийцу Вороненкова похоронили в Павлограде

15:06

Сотрудница киевского банка угрожала женщине физической расправой

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus