КИЕВ

Стосовно екс-директора комунального притулку відкрито декілька кремінальних проваджень

Екс-директор притулку «оббирала» тварин за декількома корупційними схемами

Подільський районний суд Києва закінчує судовий розгляд кримінальної справи стосовно колишнього директора київського притулку для тварин, котра використала бюджетні кошти на придбання автомобілів за завищеною вартістю 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в столичній прокуратурі, за словами заступника прокурора Подільського району Києва Андрія Оліферчука, у 2010 році директор притулку за бюджетні кошти придбала три автомобілі для перевезення тварин загальною вартістю 540 тис. грн. Натомість, прокурорською перевіркою встановлено, що вартість придбаних машин значно вища від ринкової.

«Під час розслідування кримінальної справи було проведено автотоварознавчу експертизу придбаних машин, за висновками якої директор притулку заплатила на 235 тис. грн. більше від їх ринкової вартості», – наголосив заступник прокурора району. Андрій Оліферчук зазначив, що автомашини не були належним чином укомплектовані.

«До того ж автомашини не були обладнані клітками для перевезення тварин. Ці клітки додатково виготовлялися на замовлення притулку та знову ж таки за бюджетні кошти. Таким чином посадовець комунального підприємства двічі порушила закон, оскільки закупила не укомплектовані машини за завищеною вартістю, та ще й додатково облаштовувала їх за бюджетні кошти», - сказав він.

Андрій Оліферчук повідомив, що на цей час стосовно колишнього директора КП «Притулок для тварин» відкрито ще одне кримінальне провадження за незаконне нарахування для себе завищеної заробітної плати (ч. 1 ст. 191 КК України – «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»).

За його словами, директор притулку з січня 2010 року по травень 2011 року у такий спосіб незаконно отримала понад 42 тис. грн.

За позовом прокуратури безпідставно отримані кошти будуть повернені до місцевого бюджету.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», директор КП «Притулок для тварин» привласнила кошти, виділені з бюджету на утримання тварин.

22238
комментарии powered by Disqus

Останні новини

18:03

Неизвестные «заминировали» станцию метро «Крещатик»

17:48

В Киеве мужчина ранил собутыльника

17:39

В КГГА сделали важное заявление по продлению контракта с «Киевэнерго»

17:07

В Киеве запустят новые ночные маршруты

16:38

В Киеве переименовали остановку

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus