КИЕВ

Під Апеляційним судом Києва зібралося до 300 осіб-учасників акції на захист Дмитра та Сергія Павличенків, обвинуваченим у вбивстві судді 

Вони вимагають звільнити засуджених батька і сина, повідомляє «Радіо Свобода».

Як повідомили «Київ. Коментарі» в столичній прокуратурі, сьогодні Апеляційний суд продовжив розгляд апеляції на вирок Дмитрові та Сергію Павличенкам.   Суд закінчив зачитувати висновки судово-почеркознавчої експертизи у справі про вбивство судді Шевченківського районного суду Сергія Зубкова.

«За висновками судово-почеркознавчої експертизи записка з адресою вбитого судді, яка була вилучена з помешкання підсудних Павліченків, виконана Сергієм Павліченком», - зазначила державний обвинувач у справі Наталія Сьома.

«Судові експерти дійшли висновку, що рукописні записи, вилучені з помешкання підсудних, виконані Сергієм Павліченком під впливом тимчасових факторів зовнішнього характеру, до яких можна віднести стан його емоційної напруги, хвилювання, незвичайну обстановку під час виконання записів», - повідомила Сьома.

«За висновками експертів Сергій Павліченко під час написання адреси судді не змінював власний почерк. Загальні ознаки почерку у записці збігаються з комплексом почеркових ознак в експериментальних та вільних зразках почерку Сергія Павліченка, наданих судом для експертного дослідження», - зазначила держобвинувач у справі.

Вона додала, що висновки почеркознавчої експертизи є ще одним доказом у справі.

«У справі було проведено понад 100 експертиз. Висновок судово-почеркознавчої експертизи записки з адресою судді став ще одним доказом вчинення підсудними злочину», - підкреслила держобвинувач.

.


Як повідомляли «Київ.Коментарі», суддю Зубкова було вбито 21 березня 2011 року в під`їзді його будинку на вулиці Голосіївській, 13.

Голосіївський районний суд Києва 2 жовтня 2012 року засудив Дмитра Павличенка до довічного ув`язнення, а його сина Сергія Павличенка - до 13 років позбавлення волі за вбивство судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова.

 

5519
комментарии powered by Disqus

Останні новини

16:01

По факту приема Паршова в ряды Нацгвардии назначена служебная проверка

23:07

Под Киевом обнаружили теплицу с коноплей на миллион

22:05

В столичной подземке поймали мужчину с наркотиками

21:03

В Киеве чуть не сгорели два дома

20:33

Под Киевом бандиты избили мужа и жену

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus