КИЕВ

Студенти київського вузу поскаржились на «золоту» форму та монопольний інтернет

0

Народний депутат від ВО «Свобода» Андрій Іллєнко скерував міністру МОНмолодьспорту Дмитру Табачніку депутатське звернення щодо ініціативи адміністрації авіаційного університету, спрямованої на визиск студентства 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в ВО «Свобода», як розповів Іллєнко, до нього звернулися студенти Національного авіаційного університету зі скаргами на необґрунтовано високу ціну форми, неприйнятні умови проживання в гуртожитках НАУ та на інтернет-провайдера «Паутіна-НАУ».

«Як стверджують студенти, ціна на форму дуже завищена, а рівень стипендії не дозволяє її придбати. Також студенти скаржаться на постійні порушення умов проживання в гуртожитках НАУ і постійні погрози виселення з боку адміністрації. За їхніми словами, керівництво університету безпідставно зобов`язує студентів оплачувати певні послуги. Окрім цього, потрібно з`ясувати, на яких підставах провайдер «Паутіна-НАУ» забезпечує інтернет-послугами усі гуртожитки університету», – зазначив Андрій Іллєнко.

У свою чергу голова Київської «Студентської Свободи» Андрій Бардис повідомив, що після акції протесту проти дій адміністрації, яка відбулася в кінці лютого, на організаторів та студентів розпочався тиск.

Андрій Іллєнко вимагає надати інформацію про нормативно-правові акти, які регулюють питання носіння форми для студентів та викладачів університету, про оплату за це 2012-го та 2013-го років, інформацію про компанії, які 2012–2011 рр. вигравали тендери на виготовлення форми для студентів та викладачів, щодо комплектації цієї форми, матеріалу кожного компоненту та їхньої ціни, номеру та дати наказу, документу, згідно з яким було вирішено провести новий тендер на виготовлення форми для студентів та викладачів НАУ 2012, 2013 року тощо.

 Окрім цього, народний депутат від «Свободи» вимагає надати перелік нормативно-правових актів, якими врегульоване питання функціонування гуртожитків НАУ, розселення студентів, оплати за проживання; повідомити інформацію про підприємство, яке виграло тендер на надання інтернет-послуг у гуртожитках НАУ, критерії, за якими був визначений переможець тендера, ціну на інтернет-послуги для кожного студента і її обґрунтування.

 

 

22124
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:48

В Киеве мужчина ранил собутыльника

17:39

В КГГА сделали важное заявление по продлению контракта с «Киевэнерго»

17:07

В Киеве запустят новые ночные маршруты

16:38

В Киеве переименовали остановку

16:13

В столице выгорел гектар травы

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus