КИЕВ

Кличко «побив» Попова та Порошенко в мерському рейтингу (ОПИТУВАННЯ)

0

 Якби вибори мера Києва проходили на початку березня 2013 року, то 31% з тих, хто має намір голосувати, підтримали б Віталія Кличка, 20,3% - Олександра Попова, близько 7% - Петра Порошенка 

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», повідомляє «УНІАН».

Крім того, приблизно по 4% виборців підтримали б Андрія Іллєнка та Олександру Кужель, близько 2% - Анатолія Гриценка. Більше 1% - Олега Ляшка, Олександра Омельченка та Миколи Катеринчука. Ще близько 3% проголосували б за інших кандидатів, чверть виборців не визначилися з вибором.

За даними соціологів, спостерігаються чіткі тенденції: чим молодші респонденти, тим частіше вони підтримують Кличко, чим старше - Попова і Порошенко.

Якби вибори мера Києва проходили в два тури, і до другого туру вийшли б Попов і Кличко, то 26,5% опитаних (з тих, які мають намір голосувати) підтримали б чинного керівника міста, 60,4% - лідера партії «УДАР», 13,1% - не визначилися.

Якби вибори мера Києва проходили в два тури, і до другого туру вийшли Попов і Порошенка, то 36,6% опитаних підтримали б чинного керівника міста, 41,5% - Порошенко, 21,9% - не визначилися.

Відзначається, що якби вибори мера Києва проходили на початку березня, то в них однозначно взяли б участь близько 55% виборців.

Терміни проведення дослідження: 25 лютого - 6 березня 2013 Аудиторія дослідження: населення Києва віком старше 18 років. Вибіркова сукупність: 1060 респондентів.

Метод дослідження: телефонне опитування, вибірка репрезентативна за віком, статтю та районам Києва.

Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень, близьких до 50%, похибка становить не більше 3,1%, для значень, близьких до 30%, - не більше 2,8%, для значень, близьких до 10 %, - не більше 2%.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», згідно з даними соціологічного опитування Центру Разумкова, за лідера партії «УДАР» готові проголосувати 39,8% усіх респондентів, або 49,0% тих, хто збирається взяти участь у виборах. За голову Київської міської держадміністрації Олександра Попова готові проголосувати 20,9% усіх опитаних, або 25,9% тих, хто збирається взяти участь у виборах.

 

16163
комментарии powered by Disqus

Останні новини

07:57

В Киеве ищут романтичного мошенника

07:23

На мосту Метро частично ограничат движение транспорта

23:21

В КГГА назвали стоимость реконструкции фонтанов

22:45

Столичные правоохранители задержали предпринимателя, который намывал песок из реки Десенка

22:13

В центре столицы сбили пешехода

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus