КИЕВ

«Регіонал» назвав крайній термін призначення виборів мера Київа

0

Останній день, коли Верховна Рада може прийняти проект постанови про проведення виборів мера Києва і Київської міськради 2 червня, - це 20 березня  

Про це заявив голова комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, член фракції Партії регіонів Давид Жванія, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, комітет підтримав одноголосно дату 2 червня, «тому що це якраз той легітимний термін, коли мають бути проведені вибори у зв´язку з закінченням терміну роботи Київради».

На його думку, буде прийнятий цей проект постанови Верховної Ради чи ні, залежить навіть не від парламенту, а від дій опозиції.

«Проведення виборів у Києві (2 червня - ред.) залежить не стільки від Верховної Ради, скільки залежить від опозиції», - зазначив голова профільного комітету.

За словами Жванії, очолюваний ним комітет розглянув законопроект, внесений лідером фракції УДАР Віталієм Кличком, і «абсолютно чітко підказав авторові проекту, що терміни дуже впритул».

«Все залежить від роботи Верховної Ради і від можливості приймати рішення», - сказав він, додавши: «Не вирішено жодного питання, яке б запустило процес виборів і терміни для голосування залишилися тільки у вівторок і середу (на наступному пленарному тижні парламенту, 19-20 березня - ред.)».

«Якщо Верховна Рада не працюватиме у вівторок-середу, то, звісно, ніякий законопроект розглянутий не буде», - підкреслив Жванія.

Він також зазначив, що не вирішено багато питань, в тому числі й з законодавчої точки зору, які повинні бути вирішені для проведення виборів у Києві.

«У нас навіть не сформовані комісії», - сказав глава комітету, пояснивши, що при ліквідації районних адміністрацій в столиці були ліквідовані й районні виборчі комісії.

Жванія також відзначив необхідність внести й інші зміни в законодавство. Так, за його словами, згідно з законом про вибори до місцевих рад, вибори проводяться тільки восени і можуть проводитися тільки як чергові. «Всі ці питання в цьому законопроекті не врегульовано», - підкреслив він.

Як повідомляли «Київ.Коментарі», після відставки Леоніда Черновецького з посади київського мера, Верховна Рада має призначити дострокові вибори місцевої влади в Києві. Очікується, що вибори пройдуть на початку літа 2013 року.

7 березня комітет Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування рекомендував парламенту призначити вибори мера Києва і депутатів Київської міської ради на 2 червня 2013 року.

6522
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:08

Советник Авакова заявил, что убийца Вороненкова в морге

14:45

В Киеве промышляли иностранные автограбители

14:40

В апреле фискалы сделают доступнее налоговые консультации

14:18

Адвокат рассказала, как перепутали убийцу Вороненкова

14:08

Киевлянина вытащили из колодца теплотрассы

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus