КИЕВ

УДАРу не подобаються мерські ультиматуми від партнерів по опозиції

0

Партія УДАР закликала партнерів по опозиції усвідомити, що ультиматуми і чутки не додають взаєморозуміння і не підвищують довіри людей  

Про це йдеться в повідомленні партії УДАР, текст якого мають «Коментарі».

«У партії УДАР вважають, що опозиція має висунути єдиного кандидата в мери Києва. Кандидата, якого підтримуватимуть всі опозиційні сили і під час виборчої кампанії, і під час його роботи в столичній мерії», - йдеться в заяві.

В УДАРі вважають, що опозиційні сили «повинні усвідомлювати, що будь-яка контрагітація з їх боку проти єдиного кандидата або недотримання домовленостей про спільну підтримку гратиме виключно на висуванця від влади».

«Ультиматуми, чутки і легенди не додають довіри і взаєморозуміння в стосунки опозиційних сил і не підвищують довіри людей до опозиції. Шанси на перемогу опозиційного кандидата в столиці додасть чесна і всебічна підтримка, спільні зусилля всіх опозиційних сил заради перемоги», - зазначив заступник голови партії УДАР Віталій Ковальчук.

Нагадаємо, наразі опозиція чекає від лідера партії УДАР Віталія Кличка остаточного рішення про участь у виборах київського міського голови. У «Батьківщині» і «Свободі» вже неодноразово намагалися «поквапити» Кличка з ухваленням рішення.

Водночас сам Кличко заявив, що визначиться зі своєю участю у виборах лише після того, як буде остаточно затверджена дата київських виборів.

6461
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:08

Советник Авакова заявил, что убийца Вороненкова в морге

14:45

В Киеве промышляли иностранные автограбители

14:40

В апреле фискалы сделают доступнее налоговые консультации

14:18

Адвокат рассказала, как перепутали убийцу Вороненкова

14:08

Киевлянина вытащили из колодца теплотрассы

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus