КИЕВ

Адміністрація парку хотіла віддати під забудову майже 300 га київського лісу

0

Адміністрація Національного природного парку «Голосіївський» незаконно надала право приватним підприємствам під забудову 290 га землі на території Конча-Заспівського лісопаркового господарства

Як повідомили «Київ. Коментарі» в прокуратурі Києва, про це заявив заступник прокурора міста Києва Максим  Могильницький. Могильницький повідомив, що прокуратура заявила до суду п’ять позовів про розірвання договорів на забудову лісопаркової території.

«Прокурорською перевіркою було встановлено, що приватні підприємства уклали з адміністрацією парку незаконні угоди про спільну рекреаційну діяльність, за якими отримали право будівництва на території Конча-Заспівського лісопаркового господарства. Натомість, законодавством передбачено, що такі угоди адміністрація парку могла укладати тільки за відповідним рішенням Кабінету Міністрів України», - сказав заступник прокурора Києва.

«Прокуратура Києва заявила до суду п’ять позовів та через суд ми домоглися скасування таких договорів. Тим самим ми попередили вирубку лісу та забудову території національного парку», - наголосив Максим Могильницький.

 

16216
комментарии powered by Disqus

Останні новини

07:57

В Киеве ищут романтичного мошенника

07:23

На мосту Метро частично ограничат движение транспорта

23:21

В КГГА назвали стоимость реконструкции фонтанов

22:45

Столичные правоохранители задержали предпринимателя, который намывал песок из реки Десенка

22:13

В центре столицы сбили пешехода

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus