КИЕВ

Тендер виграла їдальня Управління справами Апарату Верховної Ради завдяки меблям, які «архітектурно вписалися в інтер’єр парламенту»

Держпідприємство «Їдальня Управління справами Апарату Верховної Ради України» отримало акцепт пропозиції на надання послуг з обслуговування представницьких заходів за участю керівництва Ради в плині 2013 року.

Як повідомляється у «Віснику держзакупівель», ціна акцептованої пропозиції становила 1 млн 306 тис. 100 грн.

Бенкетне обслуговування буде здійснюватися відповідно до орієнтовного плану міжнародних обмінів Верховної Ради та розпоряджень керівництва парламенту.

У тендерній документації підкреслено, що держпідприємство забезпечене «господарським інвентарем та меблями, які територіально та архітектурно вписуються в інтер’єр приміщення Верховної Ради».

Крім того, складські та виробничі приміщення підприємства територіально розташовані на режимній території, що «забезпечує відповідний контроль за діяльністю підприємства та унеможливлює доступ сторонніх осіб, зокрема під час проведення заходів».

«Їдальня має можливість обслуговувати протокольні заходи міжнародного рівня, які проходять у Верховній Раді України (засідання ОБСЄ, ПАЧЕС, міжпарламентських комісій зі співпраці ВРУ з іншими державами, парламентських слухань, офіційних візитів представників зарубіжних країн і тощо)», - підкреслюється в документації. 

Джерело фото: shutterstock

16190
комментарии powered by Disqus

Останні новини

07:57

В Киеве ищут романтичного мошенника

07:23

На мосту Метро частично ограничат движение транспорта

23:21

В КГГА назвали стоимость реконструкции фонтанов

22:45

Столичные правоохранители задержали предпринимателя, который намывал песок из реки Десенка

22:13

В центре столицы сбили пешехода

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus