КИЕВ

У Попова вирішили нацькувати прокуратуру на боржників голодуючих будівельників

0

Заступник Головного управління житлового забезпечення КМДА Іван Стас пообіцяв протягом 1,5 годин з’ясувати обставини невиплати заробітної плати голодуючим будівельникам і подати матеріали до прокуратури 

Як повідомляє кореспондент «Київ. Коментарі»,  Стас виїхав на місце події для з’ясування всіх обставин. Він пообіцяв повернутися через 1,5 години і в разі підтвердження інформації щодо заборгованості по зарплаті перед робітниками, він пообіцяв направити матеріали справи до прокуратури. Голодуючы будывельники залишилися в примыщенны КМДА.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», сьогодні, 15 березня, обмануті робітники, яким не виплатили зарплату за споруду «соцжитла» на Троєщині, починають безстрокове голодування в приміщенні Київської міської державної адміністрації. До будівлі КМДА стягнули міліцію та «Беркут». Робітники пообіцяли, що голодуватимуть поки їх не винесе або «швидка», або міліція. Він також додав, що їм заборгували близько 400 тис. грн.. на 20 осіб.    Заступник Головного управління житлового забезпечення Іван Стас повідомив, що Київська міська державна адміністрація не має боргів перед субпідрядниками, які споруджували «соцжитло» на Троєщині.

 

16232
комментарии powered by Disqus

Останні новини

07:57

В Киеве ищут романтичного мошенника

07:23

На мосту Метро частично ограничат движение транспорта

23:21

В КГГА назвали стоимость реконструкции фонтанов

22:45

Столичные правоохранители задержали предпринимателя, который намывал песок из реки Десенка

22:13

В центре столицы сбили пешехода

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus