КИЕВ

Нового Папу запросили на святкування 1025-річчя Хрещення Русі

0

Предстоятель Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) надіслав вітального листа на ім´я нового Папи Римського Франциска I  

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі УГКЦ, в цьому листі Святослав запросив Папу відвідати Україну з нагоди 1025-ліття Хрещення України.

«Це було б великим благословенням для нас і всієї України розраховувати на Вашу присутність під час такої видатної події», - йдеться в листі.

Глава УГКЦ привітав новообраного Папу від свого імені та від усієї своєї церкви іспанською мовою.

Святослав також зазначив, що Папа добре знайомий з УГКЦ, яка пройшла мученицький шлях. Вперше Папа зустрівся з УГКЦ, навчаючись в Салезіанській школі та прислужуючи отцю Степану Чмілю в святилищі під час літургій. Пізніше, будучи архієпископом Буенос-Айреса, він мав можливість її пізнавати, опікуючись Аргентинською єпархією Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ: її єпископами, священиками, монахами і монахинями та всіма вірянами.

«Особисто висловлюю Богу мою щиру подяку, оскільки саме в Буенос-Айресі я, молодий і новопризначений єпископ, робив свої перші кроки, перебуваючи там під Вашою батьківською опікою. І сьогодні впевнений, що зможу розраховувати на підтримку Вашої Святості, як Аргентинська єпархія Покрови Пресвятої Богородиці», - зазначив Глава УГКЦ.

Як повідомляли «Коментарі», Кардинали обрали нового предстоятеля Римсько-католицької церкви 13-го березня після п´яти турів голосування. 266-м за рахунком понтифіком став 76-річний Хорхе Маріо Бергольо. Франциск став першим аргентинським Папою за всю історію церкви. Крім того, це перший понтифік, який належить до єзуїтського ордену Римо-католицької церкви.

22128
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:48

В Киеве мужчина ранил собутыльника

17:39

В КГГА сделали важное заявление по продлению контракта с «Киевэнерго»

17:07

В Киеве запустят новые ночные маршруты

16:38

В Киеве переименовали остановку

16:13

В столице выгорел гектар травы

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus