КИЕВ

Київська театральна премія подорожчала на 200 тисяч гривень

0

Департамент культури Київської міськдержадміністрації 4 березня уклав угоду з КП «Агентство по обслуговуванню театральної та концертної діяльності» на проведення церемонії вручення міської театральної премії «Київська пектораль» 

Вартість угоди склала 750 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», пишуть «Наші Гроші».

Згідно з даними «ВДЗ» департамент замовляє проведення церемонії в «Агенства» уже втретє. Другий рік підряд тендер проводять за неконкурентною процедурою «закупівля у одного учасника». Щодо нинішньої закупівлі  у «ВДЗ» не опубліковано жодного документу. Минулого року департамент культури посилався на те, що комунальному підприємству «було передано свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір  «Мистецький проект «Церемонія вручення міської театральної премії «Київська пектораль».

Якщо в 2011 р. проведення заходу обійшлося в 396 тис грн., то минулого року вже у 550 тис грн. Тобто щороку вартість організації «Київської пекторалі» зростає на третину.

Премію в галузі театрального мистецтва «Київська пектораль» було засновано у 1992 р., традиційно її присвячують Міжнародному дню театру. Премію вручають у номінаціях за кращу виставу, кращу режисерську роботу, краще виконання чоловічої/жіночої ролі, тощо.

 

22102
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:07

В Киеве запустят новые ночные маршруты

16:38

В Киеве переименовали остановку

16:13

В столице выгорел гектар травы

15:59

В Киеве произошло тройное ДТП, есть пострадавшие

15:38

В Киеве задержали мошенницу, которая "снимала порчу" в обмен на сбережения

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus