КИЕВ

Вже третій ресторан було нагороджено «Гнилим кабаком» за негідну поведінку

Найбільш українофобському столичному кафе вручили «Гнилий кабак» (ФОТО)

В день захисту прав споживача, 15 березня, громадські активісти вручили сумнівний приз «найбільш найукраїнофобському закладу громадського харчування» у столиці

Як передає кореспондент «Коментарів», антиприз «Гнилий кабак» вручають  третій рік поспіль. Номінантами стають кафе, бари і ресторани, в яких до прав україномовних громадян ставляться особливо безпринципно, ігноруючи скарги і прохання, поводячись  по-хамському і відмовляючись обслуговувати клієнтів державною мовою.

Ім´я «переможця» цього року організатори акції тримали в секреті до останньої хвилини. «Сюрприз має бути сюрпризом», - пояснила виконавчий директор ініціативи «Не будь байдужим!» Оксана Левкова. У результаті «Гнилий кабак-2013», урочисто перев´язаний синьо-жовтою стрічкою, дістався суші-кафе «Муракамі» на «Золотих воротах», яке не відреагувало щонайменше на 5 скарг клієнтів про неналежне обслуговування.

Адміністратор закладу досить стоїчно прийняла антипремію і повідомила про те, що передасть кабачок дирекції мережі «Муракамі», оскільки від неї особисто мало що залежить.

Додамо, що крім «Муракамі» в список українофобів потрапили й інші заклади мережі «Козирна карта», мережа ресторанів «Танукі», а також ресторани «Шампань» і «Lollipop Sweets». У чорному ж списку брендів-українофобів виявилися такі відомі назви, як «Rozetka.UA», «Audi», «Intertop», «Samsung» та «Квас Тарас».

Як підкреслили організатори акції, досить велика кількість закладів не в курсі законів про права споживача і швидко та адекватно реагують на зауваження, головне не боятися їх робити. Для найвпертіших ж існує антипремія, а також державні штрафи та інші санкції. «Гнилий кабак» стає дуже серйозним аргументом для закладів громадського харчування - два попередніх номінанта після вручення антипремії дуже швидко виправили ситуацію, чорний піар ще нікому не йшов на користь», - відзначили активісти.

Водночас,  за словами представника ініціативи «Дріжджі» Миколи Малухи, за результатами моніторингу закладів за 2010-2012 рік була створена віртуальна карта закладів-українофобів, адекватних закладів і закладів, до яких мовних претензій немає взагалі.

Відзначимо, що акція була організована ВО «Не будь байдужим!» спільно з ініціативою «І так зрозуміють!» та ініціативою «Дріжджі». У церемонії вручення  підпорченого овоча також  взяла участь відома українська співачка і письменниця Ірена Карпа.

Фото: Алекс Заклецький
22104
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:07

В Киеве запустят новые ночные маршруты

16:38

В Киеве переименовали остановку

16:13

В столице выгорел гектар травы

15:59

В Киеве произошло тройное ДТП, есть пострадавшие

15:38

В Киеве задержали мошенницу, которая "снимала порчу" в обмен на сбережения

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus