КИЕВ

Азаров звалив провину за погані київські дороги на гаманці водіїв

0

Прем´єр нагадав, що дороги в Україні будуються та ремонтуються, перш за все, за рахунок сплати акцизного збору, що входить у вартість бензину або дизпалива

 Про це Азаров написав на своїй сторінці в Facebook, відповідаючи на запитання «куди йдуть гроші, які платяться на будівництво доріг».

«Відповідно до законодавства, наші люди платять 1,57 грн в ціні 1 літра бензину А-95. Таким чином, при вартості літра бензину приблизно 11 грн 13 коп, вартість акцизу становить 14%. Якщо повернутися до того, скільки наш власник автомобіля сплачує акцизного податку, тобто яким чином він сам особисто бере участь у ремонті і будівництві доріг, то приблизно виходить 992 грн», - уточнив Азаров.

За підрахунками прем´єра, на ці кошти можна здійснити ямковий ремонт приблизно 5 кв. м дороги, капітальний ремонт - приблизно 1,5 кв. м, «і, якщо говорити про будівництво, то приблизно 2,5 см дороги першої категорії».

«Якщо порівняти акцизи в країнах ЄС, то вони значно вищі. Наприклад, у вартість акцизу в літрі бензину в Італії приблизно 7 грн, у Німеччині 6,6 грн, в Росії приблизно така ж ціна, як і у нас», - видав статистику Азаров.

Як повідомляли «Коментарі», за відомостями «Укравтодору», в країні залишилося ліквідувати ямковість на 2% доріг загального користування державного значення.

9206
комментарии powered by Disqus

Останні новини

16:27

В Киеве дерево разбило автомобиль

16:01

Для киевлян готовят 11 пляжей

15:32

В сети появился презентационный ролик Киева к «Евровидению 2017»

15:22

Убийцу Вороненкова похоронили в Павлограде

15:06

Сотрудница киевского банка угрожала женщине физической расправой

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus