КИЕВ

Патріарх Філарет зізнався, що скаже Кирилу при зустрічі

0

Предстоятель української православної церкви Київського Патріархату Філарет вважає, що потрібно налагоджувати добрі стосунки між Київським та Московським патріархатами

Про це Філарет заявив в ефірі «5 каналу», відповідаючи на запитання про те, що він сказав би предстоятелю РПЦ Московському патріарху Кирилу, якби їх зустріч відбулася.

«Якби ця зустріч була б, я б йому сказав: час встати на шлях правди - Україна незалежна держава, і в цій Україні згідно з православним віровченням, церковними канонами повинна бути автокефальна церква, помісна церква. Він це знає як богослов, і тому на цю дорогу потрібно встати, і треба налагоджувати добрі стосунки між українською церквою і російською церквою. Не треба ставити завдання підпорядкувати українську церкву російської церкви, час уже минув», - підкреслив Філарет.

Коментуючи заяву Кирила, який планує прибути до Києва на святкування 1025-річчя хрещення Русі, про те, що він не братиме участі у заходах, на яких буде присутній предстоятель УПЦ, Філарет зазначив, що єдиний захід, де вони можуть зустрітися, це святкування у палаці «Україна».

«Це обумовлено з Президентом. Ми не будемо з ним зустрічатися на богослужінні, а в палаці «Україна» зустрінемося», - зазначив Філарет.

Як повідомляли «Коментарі», Президент України Віктор Янукович вважає, що 1025-річчя хрещення Київської Русі має бути відзначено на найвищому рівні.

22 січня Янукович підписав Указ «Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі», яке відзначатиметься в липні 2013 року.

6417
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:08

Советник Авакова заявил, что убийца Вороненкова в морге

14:45

В Киеве промышляли иностранные автограбители

14:40

В апреле фискалы сделают доступнее налоговые консультации

14:18

Адвокат рассказала, как перепутали убийцу Вороненкова

14:08

Киевлянина вытащили из колодца теплотрассы

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus