КИЇВ

Попов опустив Київ ще нижче

0

Третій рік поспіль «k:» складають для своїх читачів рейтинг керівників регіонів України. Лідерами минулого року згідно сумарним результатам по двадцяти критеріям стали керівники Волинської, Чернівецької та Тернопільської областей Борис Клімчук, Михайло Папієв та Валентин Хоптян. А найгірші показники виявилися у губернаторів Луганської, Черкаської та Донецької областей Володимира Пристюка, Сергія Тулуба і Андрія Шишацького. Місця регіонів за кожним з критеріїв підраховані «k:» на основі офіційної інформації Держстату України та його територіальних підрозділів. Уточнена методика складання рейтингу описана в № 23 (313) від 8 червня 2012

Попов в минулому році впевнено котився в рейтингу по похилій. Шосте-сьоме місця займав Київ у рейтингах за 2010 та 2011 роки, і тоді це здавалося вкрай низьким для столиці. Але в 2012 році глава столичної МДА Олександр Попов зумів зайняти лише 12-е місце (11,5 бали).

Шосте-сьоме місця займав Київ у рейтингах за 2010 та 2011 роки, і тоді це здавалося вкрай низьким для столиці. Але в 2012 році глава столичної МДА Олександр Попов зумів зайняти лише 12-е місце (11,5 бали). Київ лідер по динаміці чисельності штатних працівників, освоєним капітальним інвестиціям, фінансовим результатам підприємств та має найнижчу смертність населення, а також займає третє місце за обсягами введеного в експлуатацію житла (на тисячу жителів) і четверте місце серед регіонів з найнижчими показниками вимушеної неповної зайнятості. Але при цьому у столиці найгірше негативне сальдо зовнішньої торгівлі товарами і послугами, друге місце за рівнем інфляції і щільності шкідливих викидів в атмосферу, четверте - по заборгованості місцевих бюджетів по субсидіях на ЖКП (в перерахунку на душу населення), п`яте - серед регіонів із самими низькими темпами зростання реальних зарплат і шосте місце - серед регіонів з найвищою середньомісячною заборгованістю населення з оплати ЖКП (на одного жителя) і найвищими темпами падіння обсягів виконаних будівельних робіт. Напевно, за деякі з цих результатів киянам варто дякувати не лише очільнику міста, але й прем`єр-міністру.Як складений рейтинг:

Для порівняння розвитку регіонів у 2012 році в рейтинг включено 20 критеріїв, з яких вісім критеріїв характеризують зміни (у відсотках) в порівнянні з відповідним періодом попереднього року. Це динаміка промисловості (індекс промислової продукції), сільського господарства (індекс обсягу сільськогосподарського виробництва), роздрібної торгівлі (темпи зростання обороту роздрібної торгівлі у порівняних цінах), сфери послуг (темпи зростання обсягу реалізованих послуг у порівняних цінах), будівництва (індекс обсягу виконаних будівельних робіт), кадрів (темпи зростання середньооблікової чисельності штатних працівників), реальних зарплат (індекс реальної заробітної плати) та споживчих цін (індекс споживчих цін на товари та послуги).

Ще вісім критеріїв включають показники, що співвіднесені з чисельністю населення. Це введене в експлуатацію житло, освоєні капітальні інвестиції, сальдо експорту-імпорту товарів і послуг, фінансові результати великих і середніх підприємств до оподаткування, середньомісячна заборгованість населення з оплати ЖКП (без урахування електроенергії), середньомісячна заборгованість місцевих бюджетів перед організаціями, що надають сім’ям ЖКП, а також коефіцієнти народжуваності і смертності. Крім того, забруднення повітря характеризується щільністю (в кг на м2 території) викидів шкідливих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел забруднення. Решта три критерії включають показники, що співвіднесені до середньооблікової чисельності штатних працівників: середньомісячна заборгованість з виплати зарплати; середньоквартальна частка працівників, яким встановлено тарифну ставку нижче прожиткового мінімуму для працездатної особи; невідпрацьований робочий час через вимушену неповну зайнятість (відпустка без збереження зарплати на період припинення робіт, переведення з економічних причин на неповний робочий день або неповний робочий тиждень).

Формулювання критеріїв уточнено, зокрема, відповідно до змін в наборі статистичних даних, які в поточному році оприлюднюються Держстатом та його територіальними органами. Зважаючи на ці зміни, не буде коректним порівняння підсумкових місць губернаторів в нинішньому рейтингу і рейтингах за попередні роки (2010–2011) — через те, що змінилася база порівняння. Порівнювати результати можна тільки за окремими критеріями, які не піддалися корекції.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus