КИЇВ

Куди виїхати на ПМП із капіталом

0

«Коментарі» склали топ-7 найпривабливіших країн для бізнес-еміграції

Представники середнього і дрібного бізнесу найчастіше мріють переїхати працювати в європейські країни. Там помірні вимоги до розміру бізнес-капіталу і постійного доходу. «Найбільше у представників малого і середнього бізнесу користуються популярністю прибалтійські країни», - констатує партнер ЮК «TIC» Денис Писаний. За його словами, представникивеликого бізнесу, як правило, вибирають найбільш розвинені й капіталомісткі країни: США, Велику Британію, Австрію і Кіпр. Крім усього іншого, мешкання там дає доступ до необмеженого капіталу з низькою відсотковою ставкою.

З настанням світової економічної кризи умови бізнес-еміграції  в багатьох країнах змінилися -  у них з´явилися прагматичні й меркантильні підходи. Наприклад, більшість привабливих для емігрантів країн зараз вимагають від них великих інвестицій у місцеву економіку, підтвердження підприємницького досвіду і обов´язкового мешкання в країні протягом кількох років. А Греція взагалі продає свою нерухомість іноземцям у комплекті з отриманням громадянства. 

Латвія 

Після вступу в ЄС Латвія стала вельми привабливою для бізнес-емігрантів. Зараз вона готова розкрити свої двері тим, хто інвестує в її економіку. Зробити це можна чотирма способами.

Перший - відкрити свою компанію із статутним капіталом не менше ніж 35 тис. євро. Другий: придбати діючу компанію і щомісячно платити в держскарбницю не менш як 28 тис. євро податків і зборів.  Третій: купити нерухомість у Латвії дорожче за 141 тис. євро. І, нарешті, четвертий – відкрити депозит у латвійському банку на суму 300 тис. євро.

Важливо при цьому знати, що жоден із способів не гарантує на 100% отримань посвідки на проживання в Латвії. Кожне прохання розглядається індивідуально, і, як правило, відмову отримує кожен третій бізнесмен-іноземець. 

Велика Британія 

Маючи 200 тис. фунтів стерлінгів, можна претендувати на вид на проживання в Сполученому Королівстві. Для таких бізнесменів існує спеціальна програма Business Person.

Власні кошти бізнесменові потрібно не просто розмістити на банківському рахунку в англійському банку, а інвестувати у власну справу на території Великої Британії. При цьому від підприємця вимагається активна участь у створеному бізнесі  й створення протягом року мінімум двох нових робочих місць.

Взамін надається посвідка на проживання на 2 роки. Потім її можна продовжити ще на 3 роки. І лише після цього бізнесмен-підприємець може просити про право  безстрокового перебування і роботи на території Великої Британії (Indefinite leave to remain).

Канада 

Для бізнес-еміграції до Канади потрібно володіти 300 тис. доларів і бути готовим або організувати там свою компанію, або купити готовий бізнес. Додатково потрібно буде підтверджувати наявність управлінського досвіду підприємця не менше ніж 2 роки.

Тоді є шанс отримати трирічну канадську візу. Після року успішної бізнес-діяльності її можна обміняти на візу постійного резидента. Неприємним моментом  при цьому є повільність Канадського посольства  в розгляді прохань бізнесменів. Цей процес може затягнутися на два роки і довше.

США 

Америка – безумовний лідер серед країн, які поповнюють свою казну за рахунок інвестицій від бізнес-емігрантів, що мріють про ПМП у США і переїжджають туди. Для них існує спеціальна «інвестиційна» віза EB5. Видають її підприємцям, що володіють активами на суму 1 млн. доларів. Окрім цього, бізнесменам необхідно розмістити 500 тис. доларів через інвестиційний фонд у схваленому американським урядом проекті строком на 5 років. Досвід ведення бізнесу не є вирішальним чинником, інвестор може взагалі його не мати.

Варто врахувати, що віза EB5 дає право на вид на проживання в Штатах всього на 2 роки. Потім емігрантові належить отримати Green Card – документ, що дає право на ПМП в Америці. 

Нова Зеландія 

Складно і дорого отримати дозвіл на ПМП у Новій Зеландії. По-перше, потрібно інвестувати в економіку країни мінімум 2 млн. доларів. По-друге, потрібно мати 5-річний досвід  успішного підприємництва і підтвердити його документально. При цьому бізнесмен не має бути старшим за 45 років і здати на «відмінно» екзамен з англійської мови. 

Австрія 

Тут від бізнес-емігранта не вимагатимуть обов´язкового знання німецької мови і постійного мешкання на території країни, головне - щоб він міг інвестувати в економіку Австрії 6-10 млн. євро. Є й інший, дешевший варіант, - створення добродійного фонду з капіталізацією 2 млн. євро. При цьому купівля нерухомості або цінних паперів держави не дають права на отримання громадянства  країни. Оформлення всіх необхідних документів займає від 1 до 1,5 року.  

Кіпр 

Варіантів отримати громадянство Кіпру багато, але всі вони по кишені тільки дуже спроможним людям. Наприклад, паспорт громадянина країни видадуть тому, хто  сумарно купив нерухомості або цінних паперів Кіпру на суму не менше ніж 10 млн. євро. Готові назвати кіпріотом і того, хто зареєстрував своє підприємство на території  Республіки і останні 3 роки отримує від нього щорічний дохід в розмірі не менше ніж 10 млн. євро.

Джерело фото: shutterstock

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus