КИЇВ

Найнебезпечніші станції київського метро: "Шулявську" люблять самогубці, а на "Хрещатику орудують злодії

0

Покінчити з життям люди йдуть на глибокі станції в геопатогенній зоні

У вихідні кияни невгамовно судачили про пару самогубців, які стрибнули на рейки під потяг і паралізували роботу підземки на 40 хвилин. На рейках станції “Хрещатик” виявилася подружня пара, обоє – 1963 року народження (51 рік). Вони залишилися живі, але зараз перебувають у лікарні у важкому стані. Поговорити з ними, щоб з`ясувати причину такого вчинку, поки не вдається, але в міліції не виключають, що причиною спроби суїциду могли стати сімейні проблеми. Втім, причини, з яких під колеса поїздів підземки кидаються десятки людей, у всіх різні. І на жаль, часто самогубців не вдається врятувати. “Сегодня” з`ясувала, на яких станціях найчастіше відбуваються сумні інциденти.

НЕОБЕРЕЖНІСТЬ. За два останні роки під колесами метро виявилися півсотні людей – 24 в 2013 році і 25 – в 2012. Цього року подвійний суцід став вже шостим подібним випадком. У Київському метрополітені запевняють, що частенько причиною загибелі людей під потягом виявляється неуважність і недотримання правил поведінки в підземці.

“Бувають випадки, коли люди стрибають на рейки свідомо, з метою перервати життя. Але найчастіше потрапляють туди з необережності, під дією алкоголю або через погіршення самопочуття, або ж страждають зачіплювачі-екстремали (підлітки, які катаються між вагонами метро – Авт.)”, – розповіли нам в метро. Причому, як зауважують в метрополітені, в години пік пасажири травмуються значно менше: “Ймовірно, через те, що оступитися і впасти в натовпі важче, адже тебе з усіх сторін підпирають інші пасажири”.

У ВІЦІ. Психологи ж б`ють тривогу і запевняють – якщо ситуація в країні найближчим часом не покращиться, люди похилого віку від безвиході стануть все частіше вирішуватися на відчайдушні вчинки. “До українців “за 50” зараз потрібно поставитися уважніше. Вони вразливі, і не завжди можуть вирішити навіть прості питання. Причиною для спроби самогубства може бути все що завгодно – мізерна пенсія, смерть близького в зоні АТО. Також піти на такий крок можуть і переселенці зі Сходу, які в один момент залишилися без всього нажитого”, – говорить психолог Віталій Підгорний.

Станції, небезпечні для життя і грошей

За даними міліції, найчастіше суїциди вчиняють на станціях “Арсенальна” та “Шулявська”. Експерти це пояснюють тим, що станції потрапляють в геопатогену зону з поганою аурою. “Одна з найбільш несприятливих геопатогенних ділянок – зона біля Маріїнського палацу. Там і знаходиться “Арсенальна”, – каже біоенергетик Дмитро Найдьонов. Крім того, за його словами, “Арсенальна” та “Шулявська” – найглибші станції: їх вибирають люди, схильні до “демонстративного суїциду”. Є в підземці і станції з іншого репутацією: так, кишенькові злодії найчастіше орудують на “Хрещатику”, “Золотих воротах” і “Театральній”.

Kириченко Леся

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

11:25

ГСЧС предупреждает об ухудшении погоды в Киеве и области

10:39

Этому городу нужен эвакуатор: по улице Киева толкали троллейбус

09:59

Как в Киеве отбирают жильё у пенсионеров: журналисты раскрыли схему

09:32

Зацепился за бугор: в Киеве госохрана Порошенко напала на журналистов

08:58

В столице титушки напали на группу патриотов и истоптали флаги Украины

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus