КИЇВ

Прокурор Київщини вважає, що в області борються не з земельними порушеннями, а бур’янами

0

Прокуратура Київщини звинувачує Головне управління з контролю за використання земельних ресурсів у Київській області у неналежному виконанні своїх обов’язків та потуранні у скоєнні злочинів у земельній сфері. Про це сьогодні на розширеній колегії Київської обласної прокуратури заявив прокурор області Олександр Гардецький, передає кореспондент «Київ.proUA.com».

«Ваші підопічні борються з бур’янами, а не із серйозними порушеннями у сфері земельних відносин», - сказав прокурор, звертаючись до начальника Головного управління з контролю за використанням земельних ресурсів області Руслана Байденка.

Байденко, у свою чергу, пояснив, що на проведення перевірок не вистачає часу: «На доручення прокуратури проведено 247 перевірок. Однак, прокуратура вимагає 2 - 4 дні, а за цей термін провести перевірку належним чином просто неможливо», - сказав Байденко.

За інформацією прес-служби київської обласної прокуратури, у продовж січня-березня 2008 року органами прокуратури області у сфері земельних відносин порушено 14 кримінальних справ, на незаконні рішення та дії органів державної влади та місцевого самоврядування державного контролю принесено 228 протестів, внесено 66 приписів та подань, за актами прокурорського реагування до відповідальності притягнено 57 осіб та відшкодовано 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

14:49

Руководитель Деснянской РГА в Киеве назначен незаконно - нардеп

14:27

В КГГА оценили стоимость строительства метро на Троещину

14:13

Под Киевом браконьер уничтожал рыбу из Красной книги

13:55

Между жителями столицы начался спор из-за новогодней елки

13:54

По одной из улиц Соломенского района частично ограничили движение транспорта

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus