КИЇВ

Генпрокуратура заявила Томенкові, що отримала 10 га в Пущі Водиці не «як хабар»

0

Прес-служба Генеральної прокуратури України поширила заяву у відповідь на звинувачення народним депутатом Миколою Томенком (БЮТ). Депутат стверджував, що Генпрокуратура отримала «фактично хабар» землями та квартирами від Київської влади.

Подаємо заяву повнотекстово:


У своєму виступі на сесії Верховної Ради України 18 березня народний депутат України, Голова тимчасової слідчої комісії з питань розслідування обставин порушення Конституції і законів України, ухвалення протиправних рішень посадовими особами Київської міської ради і її виконавчого органу Микола Томенко заявив, що «Сьогодні Генеральній прокуратурі фактично дається хабар, і ще один хабар дається квартирами… От ми маємо рішення. Значить, працівникам Генеральної прокуратури — 10,7 гектарів в Пущі Водиці…».

Прес-служба Генеральної прокуратури України уповноважена заявити, що ця інформація не відповідає дійсності і в черговий раз інформує про наступне. Згідно із статтею 49 Закону України „Про прокуратуру” забезпечення житловими приміщеннями прокурорів та слідчих прокуратури покладено на місцеві органи влади, які в силу об’єктивних причин нині нездатні належним чином виконувати вимоги закону. Багато років поспіль не здійснюється також і достатнє бюджетне фінансування на придбання житла для працівників органів прокуратури України. Про такий стан речей Генеральна прокуратура України щорічно інформує керівництво держави і Верховну Раду України.

Стосовно інформації щодо процесу виділення земельних ділянок, погоджень цих питань з відповідними державними контролюючими органами, угод, які укладалися з цього приводу, то вона не є таємною і може бути отримана в Київраді та Київській міській державній адміністрації, які приймали відповідні рішення та здійснюють контроль за їх раціональним цільовим використанням. Народний депутат України також має змогу пересвідчитися у відсутності порушень законності з боку Генеральної прокуратури України при вирішенні питання про виділення землі під забудову та детально ознайомитися із дійсним станом справ.

На сьогодні 105 оперативних працівників Генеральної прокуратури України не мають ніякого житла у м. Києві і перебувають на черзі для отримання службових квартир, ще 66 осіб чекають поліпшення житлових умов.

Генеральна прокуратура України, попри все, і надалі буде діяти у суворій відповідності до чинного законодавства і зробить все необхідне, щоб законність дотримувалася не лише в столиці України, а й на території всієї держави.

Від «Київ.proUA.com». Нагадаємо, що виступ Томенка звучав так: «От ми маємо рішення. Значить, працівникам Генеральної прокуратури – 10,7 гектарів в Пущі Водиці. Я вам нагадаю, що я один із тих людей, який в сесійній залі, тут, підняв питання про виділення землі в Пущі Водиці політикам, які були лояльні до Леоніда Кучми. Ми заставили тоді Київраду і мера Олександра Омельченка відмінить ці рішення, заставили тоді. Я був на засіданні Київради і вони виправили свою помилку. Тепер виходить, що ми, коли була одна влада і ми казали, що не було демократії, ми змогли це зробить. Сьогодні Генеральній прокуратурі фактично дається хабар, і ще один хабар дається квартирами, ми це теж матеріали маємо, і ми апелюємо до генеральної прокуратури. Очевидно, не в силах слідчої комісії акцентувати увагу на цьому. Але я просто звертаю вашу увагу на тому, чому ми не маємо нічого від Генеральної прокуратури, тому що вони від київської влади отримали і землю, і квартири, і повагу, і пошану. Тому, очевидно, треба думати як вийти з цієї ситуації, щоб судові справи були доведені до кінця».

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:38

Активисты разгромили цыганский табор на Лысой горе

17:32

Киевлянкам расскажут, как открыть свой бизнес

16:48

Киевские власти запустили карту дорожных перекрытий

16:24

Киеву торжественно передали кубки Лиги чемпионов УЕФА

15:20

На Воскресенке зарыбили озеро Радужное

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus