КИЇВ

Колектив Жовтневої лікарні погрожує не вийти на роботу

0

Колектив Центральної міської клінічної лікарні Києва (колишньої Жовтневої лікарні) попереджає про можливе припинення роботи на знак протесту проти будівництва на території лікарняної установи. Про це заявила сьогодні на прес-конференції голова комісії Київради з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець.

«Якщо протягом двох тижнів не будуть вжиті заходи зодо припинення будівництва, буде проведений страйк. Зараз ми робимо тільки попередження. Ніхто з лікарів, і я в першу чергу, не хочемо страйкувати, тому що лікарі прийшли в цей світ, щоб виконати своє призначення – лікувати людей, але якщо лікарям не дають можливості виконувати своє призначення і влада не може її (лікарню – ред.) захистити, то вони захищатимуть себе самі», - сказала Богомолець. При цьому вона додала, що страйкуватимуть всі відділення, окрім реанімаційного.

Також вона повідомила, що, як голова комісії Київради не може сприяти вирішенню питання про скасування забудови території вказаної лікарні, оскільки подача відповідного проекту рішення на засідання сесії «просто заморожена». Її багатократні звернення до секретаря Київради Олеся Довгого з приводу цього будівництва залишаються без відповіді, додала вона.

Присутня на прес-конференції юрист, яка займається питаннями забудови території Жовтневої лікарні, Марина Соловйова зазначила, що рішення Київради про виділення більше 2 га землі на території лікарняної установи прийнято з численними порушеннями. Зокрема, без отримання згоди лікарні на виділення землі під зазначене будівництво, не було змінене цільове призначення земельної ділянки (це земля рекреаційного призначення). Крім того, за словами юриста, на території лікарняних установ не допускається будівництво споруд, функціонально з ними не зв’язаних, а на рекреаційній території взагалі неможливе будівництво. Соловйова також заявила, що не була проведена комплексна державна експертиза цього будівництва.

У свою чергу, головний лікар Жовтневої лікарні Олексій Волик підкреслив, що якщо будівництво продовжиться, корпуси лікарні взагалі будуть зруйновані через можливі зрушення. За його інформацією, в 7-ому корпусі лікарні вже пішли тріщини в результаті зрушення грунту на схилі з моменту початку будівельних робіт. Він також зазначив, що офісний центр, який планується звести, порушує всі санітарні норми будівництва, оскільки повинен бути розташований на відстані не менше 30-40 м від корпусів, де проводяться численні операції, зокрема, операції на органах слуху і зору. Насправді ж ця відстань складає близько 5 метрів.

Ті, хто брав участь в прес-конференції повідомили, що сьогодні о 4.30 близько 30 осіб в чорному одязі, не дивлячись на опір пікетників, пройшли на територію будівництва, вручну переставили автомобілі, які стояли біля будівельної огорожі, і забезпечили проїзд будівельної техніки, завдяки чому будівництво продовжується, а представники правоохоронних структур виступають на стороні забудовника.

При цьому Богомолець повідомила, що начальник столичної міліції Віталій Ярема заявив про рішення прокуратури виступати саме на стороні забудовника (компаній «Житлобуд» і «Проміндустрія»).

За матеріалами УНІАН

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus