КИЇВ

З травня вантажівкам заборонено в’їзд до Києва

0

Київська міська державна адміністрація заборонила в’їзд вантажного транспорту загальною масою понад 4,5 тонн з 7:00 до 20:00 на територію міста з травня. Про це йдеться у розпорядженні Київміськадміністрації.

Рух транзитного вантажного транспорту дозволяється містом з 20:00 до 7:00 по окружній дорозі.

Також адміністрація заборонила в’їзд в центр міста вантажівок, тракторів і самохідних механізмів, окрім аварійних і спецавтомобілів.

Центр визначено як територія, обмежена проспектом Перемоги, вулицями Чорновіла, Глибочицької, Верхнім і Нижнім валами, Набережно-Хрещатицькою, Набережним шосе, бульваром Дружби Народів, Либідською площею, вулицями Горького і Саксаганського.

На цю територію дозволено заїзд вантажівок зі швидкопсувним товаром з 20:00 до 7:00.

У екстрених випадках в’їзд вантажівок в центр вирішується за пропусками.

Також адміністрація з травня заборонила рух транспорту вагою більш ніж 24 тонн на окремих вулицях міста з 10:00 до 22:00 при температурі повітря більш ніж +28.

Крім того, міськадміністрація вирішила звернутися до Київської регіональної митниці з проханням не видавати і не погоджувати ліцензії і дозволи суб’єктам діяльності на відкриття і експлуатацію митних складів з метою їх винесення за межі міста.

Митниці пропонується погоджувати з адміністрацією схему руху вантажівок до складів, розташованих по вулицях Новопирогівській, Малинській, Богатирській, Туполева і на Столичному шосе.

Київміськадміністрація вирішила провести роз’яснювальну роботу з використанням рекламних засобів серед населення і повідомити компанії-перевізників всіх регіонів країни про заборону в’їзду вантажівок до Києва.

Міськадміністрація просить Київську обласну держадміністрацію відпрацювати можливість розміщення вантажівок для відстою в денний час на територіях терміналів, митних складів і об’єктів дорожнього сервісу області.

Як повідомлялося, експерти-учасники ринку вантажних перевезень прогнозують зростання кількості дорожньо-транспортних пригод у разі введення Київміськадміністрацією заборони на в’їзд вантажівок в місто з 7:00 до 20:00.

Киевобладміністрация запропонувала Київміськадміністрації 3 земляних ділянки на території області для розміщення терміналів для відстою вантажного транспорту на в’їздах до Києва.

Раніше Київміськадміністрація мала намір заборонити в’їзд вантажного транспорту на територію Києва з березня.

За матеріалами «Українські новини»

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus