КИЇВ

У авіакатастрофі загинув заступник Черновецького

0

В неділю о15.39 в 42 км. від Києва, поблизу села Наливайківка, Макарівського району, через 15 хвилин після зльоту, під час заходу на посадку, розбився легкий літак Аеропракт-24. Пілотував його льотчик-інструктор Олексій Литовченко. Віз він в.о. заступника мера Києва, першого заступника начальника Головного управління містобудування, архітектури і дизайну міського середовища КМДА Едуарда Лещенка і архітектора Тетяну Доценко. У авіакатастрофі ніхто не вижив, пише «Сегодня».

За попередніми даними, отриманими газетою в МНС і Державіаадміністрації, це був прогулянковий політ гідроплана вітчизняного виробництва з бортовим номером L-2410, який дислокувався в Наливайківці.

За словами київського архітектора Володимира Приходька, Тетяна Доценко – давній друг Едуарда Лещенка

«Лещенко був завзятим авіалюбителем. Часто літав навіть сам, без інструктора. З Тетяною давно дружив, у неї — своя майстерня, вона відомий архітектор в місті. Можливо, він запросив її на повітряну прогулянку», - розповів архітектор.

Одна з основних версій падіння — відмова техніки. Літак почав різко втрачати висоту, а це, зазвичай, відбувається через втрату швидкості, що могло бути спричинено перебоями в роботі двигуна. Інша версія — помилка в пілотуванні. Досвідчений льотчик, який добре знав Лещенка і Літовченка, на умовах анонімності висловив для «Сьогодні» ще одне, третє припущення: «Погода була нестійкою, і перепад температур міг спричинити обмерзання повітряного судна, воно увійшло у штопор і майже вертикально врізалося в землю».

А-24 - багатоцільова тримісна амфібія, що може приземлятися на аеродромі з грунтовим і бетонним покриттям, а також сідати на водну поверхню (природно, при заміні шасі на поплавки). Максимальні: швидкість - 165 км/год, дальність - 700-800 км. Розмах крил 11 м, довжина 7, висота 3 м. Раніше катастрофи даного типу літаків не реєструвалися.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:27

К уборке снега в Киеве привлекли 259 единиц снегоуборочной техники

11:40

На Севастопольской площади используют остановку в качестве вешалки

11:17

В Киеве временно ограничат движение на Южном мосту

10:44

Украинская актриса сыграет роль в нашумевшем блокбастере

10:16

Сотрудников аэропорта «Борисполь» отстранили от работы

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus