КИЇВ

Комісія Ради з розслідування діяльності київської влади продовжить роботу

0

 Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з розслідування обставин порушень Конституції і законів, ухвалення протиправних рішень посадовцями Київської міської ради і її виконавчого органу має намір продовжити свою роботу.

Про це повідомляють Українські новини з посиланням на слова голови слідчої комісії, депутата Ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко Миколи Томенка.

"Комісія продовжує роботу, оскільки для нас принципово важливе повернення законності в місті Києві, а не тільки оголошення виборів", - сказав він.

За словами депутата, комісія добиватиметься порушення кримінальної справи проти чиновників Києва у разі наявності доказів їхньої провини.

За словами Томенка, в матеріалах, наданих комісії прокуратурою Києва, вказано, що протягом 2006-2008 прокуратура регулярно проводила перевірки дотримання законодавства при підготовці Київміськадміністрацією і ухваленні Київрадою питань про землевідведення.

За цей час прокуратура винесла 229 документів прокурорського реагування, зокрема 45 протестів і 80 позовів до суду.

Крім того, Томенко повідомив, що комісія розглядала матеріали, надані Міністерством охорони здоров`я, щодо неправомірності створення Київрадою трьох територіальних медичних об`єднань при ліквідації районних управлінь охорони здоров`я.

Також Мінохоронздоров`я вказало в своїх матеріалах, що міськадміністрація порушувала тендерне законодавство при здійсненні держзакупівель.

Томенко додав, що Рада, маючи докази порушень посадовцями міськадміністрації і Київради, мала право ухвалювати рішення про позачергові вибори в Києві без остаточних висновків комісії.

Також він повідомив, що члени комісії ухвалили рішення, що якщо хтось із них братиме участь у виборах мера Києва, то зобов`язаний припинити своє членство в комісії, щоб не створювати прецедент політичної заангажованості.

Також Томенко додав, що спікер Ради Арсеній Яценюк готовий надати час комісії для звіту в Раді, як тільки у неї буде достатньо матеріалів.

Нагадаємо, Рада призначила позачергові вибори мера Києва і Київради на 25 травня.

7 березня Рада створила тимчасову слідчу комісію для розслідування обставин можливого порушення законів і Конституції посадовцями Київради і Київміськадміністрації.

 

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

11:25

Вокруг озера Жандарка на Позняках обустроят парк

10:43

В столице запустят антикоррупционную горячую линию

10:32

В Киеве пройдет выставка украинской живописи ХХ века

10:20

В Киеве на Воздухофлотском проспекте будет ограничено движение

10:15

Киевляне могут бесплатно обследоваться на рак кожи (АДРЕСА)

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus