КИЇВ

На Шолуденка побудують новий офісно-житловий комплекс

0

Містобудівна рада Києва розглянула передпроектні пропозиції будівництва багатофункціонального офісно-житлового комплексу з  об’єктами соціально-громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Шолуденка, 30 у Шевченківському районі. Наразі на цій ділянці розташований старий завод газових приладів, який не функціонує. Про це повідомляє газета «Хрещатик» з посиланням на інформацію Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА.

Замовником будівництва виступило ТОВ «Ресурс Проектбуд», проектна організація – ПП «Архітектор Гершензон». Окрім того, у розробці проекту взяв участь австрійський архітектор.

Проектом було представлено зведення багатофункціонального комплексу, який поділяється на офісну та житлову частини. Серед об’єктів соціального призначення пропонується створення ресторану, кафе, аптеки тощо. Житлова частина передбачає розвинуте рекреаційне середовище. Окрім затишного подвір’я, дитячого майданчика та алеї для прогулянок, передбачено зону для вигулювання домашніх тварин.

Вагомою перевагою проекту є багаторівневий паркінг на 2800 місць, облаштування кількох окремих в’їздів для мешканців та працівників комплексу, а також наявність окремої смуги для руху пожежного транспорту.

Містобудівна рада підтримала пропозиції проектувальника та рекомендувала отримати дозвіл Київради змінити функціональне призначення ділянки, яка зараз призначена для житлової забудови. Також необхідно чітко визначити житлову зону та врахувати ймовірне транспортне навантаження на прилеглі до комплексу автошляхи.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:39

На выходных в столице пройдут традиционные ярмарки

15:17

Киевляне против переименования улицы в честь Джохара Дудаева

14:38

В киевской многоэтажке произошел пожар: погиб мужчина

13:55

В столице пройдет акция «Сдай лампу»

13:27

В Киеве к уборке снега привлечены 300 единиц техники

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus