КИЇВ

У Києві стартувала виборча кампанія

0

Виборча кампанія з позачергових виборів мера Києва і Київської міської ради розпочалася в Києві.

Про це йдеться в календарному плані заходів щодо підготовки і проведення позачергових виборів в Києві, затвердженому Київською міською територіальною виборчою комісією.

Згідно з планом, з 26 березня по 15 квітня мають відбутися висунення (на з’їздах партій або самовисування) кандидатів в мери і в депутати Київради і подання документів в тервиборчком для реєстрації.

Також тервиборчком має видати підписні листи представникам кандидатів.

Кандидатові в мери Києва треба зібрати більш ніж 300 підписів виборців, партії або блоку - понад 800 підписів.

Тервиборчком має ухвалити рішення про реєстрацію кандидата в мери протягом 5 днів з моменту надходження його документів, кандидатів в депутати - протягом 3-х днів.

При цьому партії повинні повідомити тервиборчком про створення блоків для участі у виборах Київради по 9 квітня, а по 14 квітня у них є можливість розпустити блок без втрати кожною окремою партією права брати участь у виборах самостійно.

Після закінчення терміну реєстрації кандидатів тервиборчком має оприлюднити в ЗМІ перелік всіх кандидатів і дані про них, зокрема про першу 5-ку списку кандидатів в депутати.

По 19 квітня тервиборчком має провести жеребкування щодо розміщення назв партій в бюлетені, з розподілу ефірного часу між кандидатами, сформувати дільничні виборчкоми, а до 22 квітня - передати їм списки виборців.

Передвиборна агітація кандидатів починається з моменту їх реєстрації тервиборчкомом і завершується о 23:59 23 травня.

До 16 травня комісія має надрукувати бюлетені, а з 22 травня розпочати передавати їх в дільничні виборчкоми.

Про рішення висувати свою кандидатуру в мери Києва вже заявили нинішній мер Леонід Черновецький і лідер блоку свого імені Віталій Кличко, про намір - депутат Верховної Ради від фракції Блоку Литвина Віктор Пилипишин.

Не мають наміру висувати свої кандидатури колишній мер, депутат Ради Олександр Омельченко і депутат від Блоку Юлії Тимошенко Микола Томенко.

Також не планують брати участі колишні кандидати в мери Києва на виборах в березні 2006 року Валерій Асадчев (від Блоку Костенка і Плюща і Володимир Марченко (від Прогресивної соціалістичної партії).

Водночас БЮТ і блок «Наша Україна - Народна Самооборона» ведуть переговори про єдиного кандидата в мери Києва. Аналогічні переговори ведуть лівоцентристські політсили.

Як повідомлялося, Рада призначила позачергові вибори мера Києва і Київради на 25 травня.

У березні 2006 року за Черновецького проголосували 457 887 виборців (31,83%), за Кличка - 341 249 виборців (23,7%), а за Омельченка - 305 363 виборців (21,2%).

У виборах брали участь 37 кандидатів в мери і 54 партії і блок.

За матеріалами «Українських новин».

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus