КИЇВ

Молочні продукти можуть подорожчати

0

Експерти не виключають чергового зростання цін на молочну продукцію на 3-5% найближчим часом. Про це повідомила аналітик ринку м`яса і молока центру маркетингових досліджень "Украгроконсалт" Ольга Мозгова, інформують «Кияни».

"Я не чекаю значного зростання, але воно можливе, оскільки не такий хороший, як очікувалося, стан справ у Австралії й інших країнах. Тобто буде попит на сухе молоко, до того ж відкриваються ще російські кордони для сироварів, тому буде знову якийсь дефіцит сировини, посилиться конкуренція на ринку сировини, тому можливе невелике зростання", – прокоментувала Мозгова, запевнивши разом з тим, що на літній період очікується деяка стабілізація цін на молочну продукцію.

За попередніми прогнозами, нинішнього року молока буде ще менше і прогнозувати зниження ціни на нього було б дуже оптимістично і нереально. "Найімовірніше, з початку нового року відбудеться невелике зростання цін на молокопродукти", – підкреслила аналітик.

Нагадаємо, з початку року в Україні продовжується зростання роздрібних цін на харчові продукти. Згідно з офіційними даними, в січні ціни на харчову продукцію і безалкогольні напої виросли на 4,3%. Зростання споживчих цін у січні-лютому склало 5,7%. Стосовно лютого минулого року інфляція прискорилася до 21,9%.

За даними Держкомстату, найбільше (на 8,1%) подорожчали овочі, зокрема картопля виросла в ціні на 3,7%, на 7,4-0,6% підвищилися ціни на яйця, фрукти і масло, на 3,7-1,1% стали дорожчими м`ясо і м`ясопродукти, хліб і хлібопродукти, сири, риба, молоко, цукор. Крім того, квартплата подорожчала на 0,2%, транспортні послуги - на 4,3%.

На думку експертів, винуватцем цін є інфляційний процес, ажіотаж "радянських" виплат і загальносвітова цінова ситуація на ринках продовольства. Замикає цей ланцюжок інформаційне поле, яке готує "грунт" для цінового зростання. У березні ситуація може змінитися за умови припинення "інформаційної атаки" на споживача.

 

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:46

В столице открылась выставка художественной керамики

17:19

В Киеве появится магазин турецкого бренда одежды DeFacto

16:37

В Киеве на два месяца закроют Бессарабский рынок

16:21

Во всех районах столицы отменили продуктовые ярмарки

15:45

Восьмилетний киевлянин стал чемпионом мира по брейкдансу

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus