КИЇВ

Томенко хоче разом з виборами провести в Києві і референдум

0Народний депутат від БЮТ Микола Томенко ініціює проведення місцевого референдуму щодо з’ясування, чи підтримують кияни мораторій на забудову історичного центру та рекреаційних і зелених зон столиці одночасно із виборами мера Києва та Київради, які відбудуться 25 травня, повідомили «proUA» у прес-службі БЮТ.На думку народного депутата, це рішення може ухвалити сесія Київради на своєму позачерговому зібранні.

За словами Томенка, для того, аби мешканці Києва розуміли, що вони не лише обирають нову владу, а і визначають стратегію розвитку столиці на найближчі роки, важливо, щоб у день виборів відбувся місцевий референдум стосовно згоди чи незгоди киян щодо заборони забудови історичної частини міста Києва, виділення під приватну чи котеджну забудову заповідних, природоохоронних земель, включно з територіями пляжів міста Києва.

„Початок передвиборчої кампанії у Києві дає підстави для сумних роздумів, оскільки ключова тема, якою переймаються зараз ЗМІ та експерти, - це кандидати на посаду міського голови. В той же час, програма з планом дій стосовно того, що новій команді варто зробити у Києві, щоб повернути йому образ української столиці, яка славиться далеко за межами України, на жаль, не є предметом нинішніх передвиборчих дискусій”, - зазначив Томенко.

Тому, на його думку, для того, щоб не повторилася ситуація, коли після виборів кияни знову залишаться поза сферою ухвалення рішень, варто скористатися можливістю дострокових виборів та провести одночасно з ними місцевий референдум, результати якого поставили б нову владу перед необхідністю виконувати настанови киян.

Так, йдеться в повідомленні БЮТ, 22 серпня 2007 року за зменшення заповідної території Жукова острова з 1630 га до 196 га проголосували 67 депутатів Київради (окрім фракцій БЮТ, ПР і Блоку Кличка), серед яких, зокрема, 10 із 13 представників фракції „Наша Україна”. Крім того, абсолютна більшість фракції „Наша Україна” також підтримала і сумнозвісне голосування 1 жовтня, коли на підставних студентів було виділено близько 1700 га столичної землі.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:38

Активисты разгромили цыганский табор на Лысой горе

17:32

Киевлянкам расскажут, как открыть свой бизнес

16:48

Киевские власти запустили карту дорожных перекрытий

16:24

Киеву торжественно передали кубки Лиги чемпионов УЕФА

15:20

На Воскресенке зарыбили озеро Радужное

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus