КИЇВ

У Черновецького з помилками оформили позов про скасування перевиборів. Суддя дав час на правки

0В Окружному адміністративному суді Києва підтвердили, що до них надійшла позовна заява депутата Київради Болеслава Андрушенка до Верховної Ради з вимогою скасувати постанову про призначення позачергових виборів Київського міського голови та Київської міської Ради. Проте через некоректне оформлення позовної заяви суд дав позивачеві строк до 29 березня на виправлення помилок. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі Адміністративного суду.

«Є така справа - Андрушенко Болеслав Станіславович, депутат Київської міської ради 5 скликання, до Верховної ради України», - повідомили в прес-службі.

Водночас в суді відзначили, що Голова Адміністративного суду «залишив справу без руху». «Надійшла заява до нас 21 березня, і 25 березня голова суду залишив без руху дану заяву», - сказали в прес-службі.

«Бачиться із ухвали, що згідно зі змістом позивних вимог, позивач просить суд визнати протиправною та скасувати постанову Верховної Ради від 19.03 про призначення позачергових виборів депутатів Київської міської ради та київського міського голови. Проте 19 березня Верховною Радою України не розглядалося питання щодо прийняття зазначеної постанови. У зв’язку з чим позивачем подана заява з вимогою скасування неіснуючої постанови», - повідомили в суді.

Таким чином, Адміністративний суд Києва дав строк позивачеві до 29 березня цього року для виправлення помилок у позовній заяві.

Нагадаємо, сьогодні прес-служба Бродського розповсюдила повідомлення, згідно з яким мер Києва Леонід Черновецький намагається зірвати проведення дострокових виборів у столиці.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

15:20

На Воскресенке зарыбили озеро Радужное

14:50

В Соломенском районе жилой дом срочно отключили от газа

14:15

Железная дорога в "Борисполе" станет подземной

13:40

В киевском метро появятся новые схемы станций

12:45

В Киеве пройдет фестиваль парикмахерского искусства

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus