КИЇВ

До 8 квітня суд вирішить, чи розглядати позов про неправомірність перевиборів у Києві

0

Окружний адміністративний суд Києва має намір 8 квітня визначитися стосовно взяття до розгляду позову депутата Київської міської ради від групи "Демократичний Київ" Боліслава Андрушенка про неправомірність призначення Верховною Радою позачергових виборів мера Києва і Київради.Про це «Українським новинам» повідомила представник суду.

"Є така позовна заява (Андрушенко), відповідач - Верховна Рада України, надійшла 21 березня. Попереднє судове засідання призначене на 8 квітня на 9:30", - сказала представник.

Разом з тим депутат Київради від фракції Блоку Юлії Тимошенко Юрій Дмитрук повідомив, що у своєму позові Андрушенко допустив низку неточностей.

Серед них - зазначення дати ухвалення Радою постанови 19 березня замість 18 березня. За його словами, голова суду встановив термін для усунення недоліків у позові до 29 березня.

Він припустив, що позивач усунув недоліки позову, оскільки попереднє судове засідання вже призначене.

Також Дмитрук додав, що попереднє судове засідання припускає ухвалення судом рішення про взяття позову до розгляду або відмову в його розгляді.

Нагадаємо, раніше лідер Партії вільних демократів Михайло Бродський заявив про намір мера Києва Леоніда Черновецького зірвати вибори мера столиці і Київради.

Бродський, не називаючи джерел, повідомив, що Андрушенко подав позов до Окружного адміністративного суду Києва з вимогою визнати рішення Ради про проведення позачергових виборів мера Києва і міськради недійсним.

Раніше Черновецький заявив, що не має наміру оскаржувати в суді постанову Ради про призначення позачергових виборів мера Києва і Київради.

18 березня Рада призначила позачергові вибори мера і міськради.

 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

14:49

Руководитель Деснянской РГА в Киеве назначен незаконно - нардеп

14:27

В КГГА оценили стоимость строительства метро на Троещину

14:13

Под Киевом браконьер уничтожал рыбу из Красной книги

13:55

Между жителями столицы начался спор из-за новогодней елки

13:54

По одной из улиц Соломенского района частично ограничили движение транспорта

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus