КИЇВ

Столична влада не може встановлювати тарифи на проїзд у маршрутках

0

Перший заступник голови КМДА Денис Басс повідомив, що столична влада не має законних підстав для встановлення тарифів на проїзд у маршрутках, які належать приватним перевізникам. Про це «Київ.proUA.com» поінформували в прес-службі Київміськадміністрації.

«Повідомлення Антимонопольного комітету щодо причетності  столичної влади до формування тарифів на проїзд у маршрутних таксі не мають під собою підстави. Очевидно, заяви такого характеру пов’язані з недостатньою поінформованістю посадовців з Антимонопольного комітету», – повідомив Денис Басс. 

«Хочу вкотре наголосити на тому, що тарифи на проїзд ми не встановлюємо, бо не маємо на те повноважень. Столична влада зверталась до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України з проханням надати їй повноваження регулювати тарифи на приватні перевезення в режимі маршрутного таксі. Проте відповіді від представників вищої державної влади досі не отримано», – заявив Басс.

Він також зазначив, що натомість столична влада оновлює та наповнює рухомий склад комунального громадського транспорту, що незабаром дозволить остаточно вирішити питання з тарифами на проїзд і дасть змогу киянам користуватися лише комфортним і дешевим транспортом.

Минулого року було придбано 300 автобусів та тролейбусів, для чого залучено понад 957 млн. грн. До кінця року планується придбати ще 500 одиниць рухомого складу, зокрема 168 автобусів, 161 тролейбус та 165 нових вагонів метро.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

14:16

В столице откроют выставку гигантских улиток

13:28

В Киеве повредили дамбу на Бортнической станции аэрации

12:35

Возле станции метро «Дорогожичи» ограничат движение

12:07

Киевскую электричку предлагают продлить до Вишневого

11:24

Помогите найти: в Киеве пропал 10-летний мальчик

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus