КИЇВ

Другий вихід з метро "Вокзальна" збудують ще не скоро

0

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" відмінило тендер на будівництво другого виходу зі станції "Вокзальна" на Святошинско-броварській лінії метро.

Про це «Українським новинам» повідомила прес-служба "Київського метрополітену".

"...двоступеневі торги... за рішенням замовника визнаються такими, що не відбулися", - сказано в повідомленні.

Відміна тендеру пов`язана з рішенням Київської міської державної адміністрації змінити проект будівництва другого виходу з "Вокзальної".

Це рішення міськадміністрація ухвалила 27 березня за підсумками наради з "Київським метрополітеном", проектною організацією "Київпроект" і інвестором будівництва підземного паркінгу і торгово-офісного комплексу на Вокзальній площі заводом "Ленінська кузня".

Учасники наради прийшли до висновку про необхідність зниження рівня нового вестибюля "Вокзальної" на 10,5 метрів порівняно з раніше запланованою глибиною.

На їхню думку, це дасть можливість побудувати автомобільний тунель у районі залізничного вокзалу вздовж залізничного полотна в рамках будівництва автомагістралі, що сполучає з`їзди з Дарницького мосту з Кільцевою дорогою в районі Борщагівки.

Також це дасть можливість Південно-Західній залізниці реконструювати колії і платформи приміського значення.

За словами заступника начальника "Київського метрополітену" Олександра Охотникова, відкорегований проект будівництва виходу з "Вокзальної" передбачатиме ескалаторний тунель з 3-ма ескалаторами замість 5, які працюватимуть тільки на вихід пасажирів, тобто без урахування пересадки на Подільсько-Вигурівськую лінію. Пересадка ж здійснюватиметься за допомогою сходів усередині вестибюля "Вокзальної", як пересадка на станції "Льва Товстого".

"Київський метрополітен" має намір оголосити новий тендер після уточнення проекту будівництва.

Як повідомлялось, за підсумками першого етапу тендеру, оголошеного "Київським метрополітеном" у жовтні 2007 року, 6 будівельних компаній претендували на будівництво другого виходу з "Вокзальної", одна з них не пройшла кваліфікацію.

У вересні 2007 року Київміськадміністрація затвердила проект будівництва другого виходу з "Вокзальної", оцінивши вартість робіт в 342,2 млн. гривень, терміни будівництва - 30 місяців.

Київміськадміністрація мала намір почати будівництво в 2008 році і завершити протягом 2-х років, тобто в 2010 році.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:30

На Троещине мужчина повыбивал окна в детском саду

16:30

В Киеве задержали мужчину за попытку ограбления ветклиники

15:57

На Виноградаре протестуют против уничтожения парка

15:26

Родители бьют тревогу: в Киеве пропала школьница

14:57

Пожар в общежитии столичного вуза: студенты эвакуированы

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus