КИЇВ

«Мистецький арсенал» планують відкрити до Дня незалежності в 2009-му

0

 Президент України Віктор Ющенко прогнозує відкриття комплексу «Мистецький арсенал» у Києві до Дня незалежності 2009 року. Про це він повідомив під час толоки з упорядкування території Музейного комплексу «Мистецький арсенал», повідомили «Київ.proUA.com» в прес-службі глави держави.

Зокрема Ющенко наголосив що, основна частина будівельних робіт по «Мистецькому арсеналу» має бути завершена до кінця 2008 року. Далі розпочнеться процес безпосередньо музеїфікації з тим, щоб відкриття комплексу стало можливим до Дня незалежності 2009 року.

Говорячи про майбутню експозицію, Президент повідомив, що на цокольному поверсі комплексу планується зусиллями вітчизняних майстрів побудувати бурштиновий храм - залишки церкви були там віднайдені торік при розкопках. Також у підвальних приміщеннях буде розташовано ряд археологічних експозицій - музеї Трипілля та Козаччини, дорогоцінна колекція тощо.

«Я думаю, нам вдасться завершити успішно переговори, і ми об’єднаємо три золоті кладові - Музею історичних коштовностей, скарбниць Національного банку та Інституту археології», - сказав Ющенко.

За його словами, на першому поверсі комплексу планується розмістити експозиції на тему «Вічна Україна», що включатимуть зокрема мистецькі твори різних періодів, рушники, ікони; другий поверх відвести під тематичні виставки, третій - під стародруки з відкритих фондів бібліотек. За його словами, кілька тижнів тому вже розпочалося формування фонду для закупівлі робіт модерного українського мистецтва.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus