КИЇВ

Під Києвом з`явиться нове кладовище

0

Нове столичне кладовище площею 27 га планується відкрити в Києво-Святошинському районі Київської області. Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко, інформують «Кияни».

За його даними, Києво-Святошинська райрада Київської області повинна на своїй сесії розглянути питання про передачу столиці 27 га своєї землі під облаштування нового кладовища Києва.

Голубченко поінформував, що ця ділянка була запропонована столиці ще кілька років тому, але через низку проблем, які лишалися невирішеними з боку київської влади, питання не розглядалося. "На сьогодні ми ситуацію розглянули, домовилися, і я думаю, що вже через тиждень буде підписано угоду і на наступній сесії Києво-Святошинської районної ради області вони винесуть цей майданчик на розгляд і задовольнять наше прохання", – підкреслив Голубченко.

Згідно з уже досягнутими домовленостями з керівництвом району області, з 27 переданих гектарів 3-4 га залишать для поховань жителів з області, решту землі – з Києва. Де саме буде виділена земл, Голубченко не уточнив.

Крім того, підкреслив перший заступник голови КМДА, враховуючи, що ситуація з міськими кладовищами столиці дуже складна, враховуючи розрахунки можливостей здійснення поховань на існуючих територіях, влада Києва додатково попросила в області ще 40 га. Але Голубченко не виключає, що ці площі столиці доведеться вже викупляти у власників, оскільки вся земля вже розділена на паї. Він повідомив, що керівництво області погодилося відшукати не дуже привабливу землю, запропонують жителям варіант її продажу і вже після узгодження повідомлять столичну владу. Як пообіцяли в області, пошук землі буде нетривалим, біля одного місяця.

"Потім ми розглянемо це питання, вийдемо на Київраду, і якщо доведемо необхідність, а це не так вже і важко, виходячи з розрахунків, одержимо згоду. Ми передбачимо кошти в бюджеті, викупимо і обладнаємо кладовище ще одне для Києва”, – сказав Голубченко.

Таким чином, як сподівається перший заступник, проблема нових кладовищ до кінця року буде вирішена. Це допоможе вирішити проблему з похованням померлих на 20 років. Зараз, за словами Голубченка, землі на київських кладовищах залишилося на 3-4 роки.

За даними Головного управління ритуальних послуг, в Києві наразі зареєстровано 29 кладовищ загальною площею 560 га, з яких 2 діючих (Північне і Південне), 2 закритих і 25 частково закритих. Загальна кількість поховань на київських кладовищах – понад 785 тис.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:23

В центре столицы произошло ДТП: образовалась пробка

14:28

Borns выступит с концертом в Киеве

14:23

В Киеве предлагают запретить размещение ломбардов в жилых домах

13:47

В столице за сутки из-за гололеда пострадало более 60 человек

13:45

В Киеве подорожал проезд в 19 маршрутках: полный список

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus