КИЇВ

Соцопитування: Кличко поступився лідерством

0

Віталій Кличко втратив лідируючу позицію в рейтингу кандидатів на посаду мера Києва. Зараз за нього готові проголосувати 21,3% опитаних (при 26% в листопаді). За нинішнього мера Леоніда Черновецького зараз віддали б свої голоси 25,4% опитаних (при 14,5% в листопаді).

Про це повідомили сьогодні на прес-конференції науковий керівник фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна і керівник фірми «Юкрейніан соціолоджі сервіс» Олександр Вишняк за результатами загальноміського соціологічного опитування, передає УНІАН.

Зокрема, знизився рейтинг і Олександра Омельченка – за нього готові зараз проголосувати 10,7% (при 10,9% в листопаді).

Серед інших можливих кандидатів на посаду мера столиці були запропоновані Микола Катеринчук (блок «НУНС») - 7,8% голосів виборців; Олександр Турчинов (БЮТ) – 4,4%; Віктор Пилипишин (Блок Литвина) – 4%; Юрій Луценко (блок «НУНС») – 3,6%; Михайло Бродський (депутат Київради) – 2,3%; Михайло Поживанов (БЮТ) – 0,6%.

За іншого кандидата свої голоси готові віддати 2,2% опитаних киян. Проти всіх зараз хочуть голосувати 2,3% респондентів, а 15,5% сказали, що ще не визначилися щодо кандидатури Київського міського голови.

Зокрема, презентуючи результати опитування, Бекешкіна відзначила, що вони мають умовний характер, оскільки список кандидатів на сьогодні є приблизним і в нього включені ті особи, які максимально висловили бажання йти на вибори. Вона також нагадала, що ще в листопаді говорила, що у Черновецького єдиний шанс бути мером, якщо «демократи дружними шеренгами підуть на вибори», що ми маємо зараз. «Якщо буде весь цей список і якщо вибори будуть в один тур, то можна вже зараз сказати, що ми матимемо цілком очевидно наступним мером Леоніда Черновецького», - сказала вона.

У свою чергу, Вишняк відзначив, що якби був другий тур, то Кличко в цьому турі переміг би всіх кандидатів, включаючи Черновецького, який зараз лідирує. Щодо технічних кандидатів, які, за словами Вишняка, обов’язково будуть на виборах, він висловив переконання, що їхній вплив на результати виборів буде мінімальним.

Соцопитування проводилося фірмою «Юкрейніан соціолоджі сервіс». Всього було опитано 1 тис. респондентів. Максимальна похибка вибірки не перевищує 3,2%.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:46

В столице открылась выставка художественной керамики

17:19

В Киеве появится магазин турецкого бренда одежды DeFacto

16:37

В Киеве на два месяца закроют Бессарабский рынок

16:21

Во всех районах столицы отменили продуктовые ярмарки

15:45

Восьмилетний киевлянин стал чемпионом мира по брейкдансу

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus