КИЇВ

Столичний супермаркет торгував простроченою продукцією

0

В ході перевірки, проведеної інспекторами ветеринарної міліції в одному з найбільших супермаркетів у Деснянському районі столиці, було виявлено 185 кг мороженої риби без будь-якого маркування, а також 143 кг курячої продукції, частина якої не була маркована, а частина - мала термін реалізації, що вже пройшов.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Державному управлінні Міністерства внутрішніх справ України (ГУ МВС) у місті Києві, м`ясопереробний і кулінарний цехи супермаркету функціонували з порушенням елементарних санітарних вимог. "Були відсутні засоби для миття і дезинфекції устаткування. Санітарний стан виробничих приміщень і холодильних камер незадовільний, необхідна температура в них не підтримується", - повідомили в управлінні.

"У морозильній камері зберігалася для реалізації морожена риба, загальною вагою 185 кг, без будь-якого маркування. Тобто визначити виробника, дату виготовлення і термін придатності було неможливо. Ця продукція зберігалася поряд, а іноді й упереміш з напівфабрикатами, в одних і тих самих пластикових ящиках, що є порушенням правил товарного сусідства", - говориться в повідомленні.

Аналогічне порушення, за словами співробітників ГУ МВС України в Києві, було виявлено в холодильній камері для зберігання яловичини і свинини, де також зберігалася охолоджена куряча сировина.

Крім того, в торговому залі в холодильній вітрині зберігалася і реалізовувалася куряча продукція, зокрема столові яйця (загальна вага кількох партій 143 кг), частково без маркування, частково - з терміном реалізації, що ппройшов.

Згідно з виявленими порушеннями були складені відповідні акти, розпорядження і протоколи. Вказана продукція вилучена з обігу і передана на відповідальне зберігання власникові до відповідного рішення згідно з чинним законодавством.

Назва супермаркету не повідомляється. Інформація щодо роботи супермаркету передана в контролюючі органи - санітарно-епідеміологічну і ветеринарну служби, Спілкуз захисту прав споживачів та ін.

 

 

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus