КИЇВ

У Києві можна буде отримати закордонний паспорт за добу

0

У Києві і регіонах будуть створені центри, де закордонний паспорт можна буде одержати за три робочі дня або навіть добу.

Про це  розповів заступник директора Держдепартаменту у справах громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб Сергій Радужний, інформує «Сегодня».

Відкриття таких центрів допоможе позбутися черг біля паспортних відділів, оскільки в центрі працюватимуть кілька співробітників, які за день обслуговуватимуть до двохсот осіб. Це дасть можливість налагодити безперебійну систему видачі паспортів, переконаний Радутний.

За його словами, на ціну закордонного паспорта це істотно не вплине. «Щоб людина знала, скільки, три чи п`ять днів їй потрібно. Щоб вона планувала відрядження і час. Ці терміни поширяться, перш за все, на Київ, тому що тут є можливість швидко виготовити паспорти. Від цього залежатиме і плата. Зараз за десять робочих днів - подвійне державне мито 340 гривень плюс платні послуги».

Незабаром такий центр прискореної видачі закордонних паспортів відкриється в Одесі, а потім у Львові, Харкові й Дніпропетровську.

З початку літа в Києві запрацює міжрегіональний центр з видачі закордонних проїзних документів, де, незалежно від місця прописки, можна буде оформити паспорт тільки за один день. На функціонування кожного такого центру потрібно більше ніж 60 тисяч гривень. Грошей з Держбюджету на це не вистачає, тому чиновники планують звертатися за підтримкою до місцевих органів або спонсорів, щоб ті профінансували частину витрат на відкриття центрів з прискореного оформлення закордонних паспортів.

 

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus