КИЇВ

У Корчуватому побудують два мікрорайони

0

 

Містобудівна рада вчора, 2 квітня, схвалила детальний план території (ДПТ) промислової зони «Корчувате» в Голосіївському районі, обмеженої проспектом Науки, Столичним шосе, Лисою та Багриновою горами. Про це «Київ.proUA.com» повідомили у Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА.

Проект передбачає забудову двох мікрорайонів, з офісними будівлями, багатофункціональними комплексами, готелями, виставковим центром. Зону суспільної забудови планується розташувати уздовж Столичного шосе.

Зокрема, вздовж залізниці з дотриманням 100-метрової санітарної зони передбачено розмістити офісні, готельні та торгові комплекси. На внутрішніх майданчиках планується сформувати квартальну забудову зі зведенням сучасного житла, виставкових і торгово-розважальних комплексів, закладів соціального обслуговування – поліклініки, двох шкіл і трьох дитсадків, спортивно-оздоровчих комплексів. Озеро та зелені насадження на даній території буде збережено, вони виконуватимуть рекреаційну функцію для усього мікрорайону. Також враховано збереження історико-культурних пам’яток, зокрема, Київської фортеці та інших.

Запропонована схема організації транспортно-пішохідного обслуговування території з урахуванням міської схеми розвитку транспорту, зарезервовані місця для створення багаторівневих розв’язок.

Перший мікрорайон розрахований на мешкання 10 тис. осіб, другий - на 4,7 тис. осіб.

Орієнтовна вартість будівництва складе 7,7 млрд. грн., зокрема житла - 4 млрд. грн.

Територія площею 120 га належить до промислової і складської зони, там розташовані цегляний, цементний і керамзитовий заводи і частково - багатоповерхова забудова. З ділянкою межує ландшафтний парк «Лиса гора».

На Корчуватому були виявлені рештки Трипільської культури, розкопано 103 безкурганних поховань. А Корчуватський могильник є пам`яткою архітектури.

 

 

 

 

 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

08:58

Снос рынка на Лесной: появились подробности

08:32

В столице пройдёт матч Лиги чемпионов Динамо-Янг Бойз

20:32

В столице два афериста украли десятки миллионов гривен

19:56

В Киеве временно ограничат движение на нескольких улицах

18:57

В "Борисполе" задержали одного из главарей боевиков ДНР

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus