КИЇВ

Черновецький просить прокуратуру розібратися з казначейством

0

Київський міський голова Леонід Черновецький вчора надіслав у прокуратуру Києва лист з проханням про порушення кримінальної справи за перевищення службових повноважень посадовими особами Головного управління Державного казначейства в Києві. Про це мер сказав сьогодні на прес-конференції, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

Зокрема, Черновецький підкреслив, що 2 квітня поточного року Головне управління Держказначейства в Києві блокувало перерахування коштів Київської міської дирекції «Укрпошта» для виплати щомісячної адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення. Більш того, в деяких районах представники «Укрпошти» нібито заявляли, що це саме мер заборонив виплачувати ці гроші.

Також він повідомив, що намагався «разів 15» додзвонитися керівникові ДУ Держказначейства в Києві, проте так і не зміг з ним поспілкуватися. За його словами, останній у швидкому порядку пішов на лікарняний, але вже сьогодні нібито був на роботі, спілкувався із заступниками мера, яким і зізнався, що отримав вказівку (із загрозою втратити роботу) не виплачувати гроші і піти на лікарняний.

Черновецький сподівається, що прокуратура розслідує, хто саме давав подібні вказівки. «У мене немає письмових документів, які може отримати тільки прокуратура. Я не звинувачую Тимошенко в якихось злочинах. Я говорю про злочини, які вчинило Держказначейство, перевищивши повноваження і припинивши виплачувати гроші», - підкреслив він.

«Я хочу бути впевнений у тому, що це не самовільне рішення казначейства. У іншому випадку, я вибачуся перед Юлією Тимошенко», - запевнив він.

Крім того, Черновецький надіслав Прем’єр-міністрові Юлії Тимошенко лист у зв’язку з ситуацією, що склалася навколо соціальних виплат малозабезпеченим категоріям киян. У своєму листі до Тимошенко мер вимагає провести позачергове засідання Кабміну на цьому тижні і розглянути дане питання.

Мер Києва здивований заявами Тимошенко, що вона даватиме вказівки з приводу виплат. «Я не підкоряюся Кабінету Міністрів, київська влада самостійна, тим я і не подобаюся Прем’єр-міністрові. Але нічого не поробиш. Я до неї ставлюся добре... Кабінет Міністрів ніколи не командуватиме коштами, якими розпоряджається київська громада», - підкреслив Черновецький.

Нагадаємо, заступник голови КМДА Ірена Кільчицька заявила, що Державне казначейство за дорученням Тимошенко заборонило перерахування коштів Київської міської дирекції УДППЗ «Укрпошта», у зв’язку з чим близько 600 тис. киян не можуть отримати щомісячну одноразову адресну матеріальну допомогу.

У свою чергу, Київська міська організація БЮТ заявила, що Тимошенко не давала доручень Державному казначейству не давати владі Києва грошей для здійснення соціальних виплат.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus