КИЇВ

Кооперативів-привидів позбавили землі, яку їм роздала Київрада

0

27 березня Київський апеляційний господарський суд скасував низку рішень Київради від 1 жовтня 2007 року, коли маловідомим кооперативним структурам були виділені значні ділянки столичної землі. Рішення суду ухвалені за позовами столичної прокуратури, повідомляє «Дзеркало тижня».

За інформацією прокурора Києва Євгена Блажівського, озвученою ним на колегії Генеральної прокуратури, суд визнав незаконними наступні рішення Київради: «Про передачу земельних ділянок площею 79,54 га обслуговуючому кооперативу «Медтехнік» для житлової забудови на вул. Лісничій у Голосіївському районі м. Києва», «Про передачу земельних ділянок площею 99,74 га обслуговуючому кооперативу «Житлодар» для житлової забудови на вул. Комунальній у Голосіївському р-ні м. Києва», «Про передачу земельних ділянок площею 42,9 га обслуговуючому кооперативу «Тарасовець» для житлової забудови на вул. Академіка Заболотного в Голосіївському р-ні», «Про передачу земельних ділянок площею 121,47 га обслуговуючому кооперативу «Транспортник» для житлової забудови на21-му кілометрі Столичного шосе в Голосіївському районі», «Про передачу земельних ділянок площею 85,04 га обслуговуючому кооперативу «Містобудівник» для житлової забудови по вул. Пухівській у Деснянському районі».

Загальна площа вказаних земельних ділянок складає 428,69 гектарів.

Всього за фактом сесії 1 жовтня столична прокуратура подала позови щодо 17 кооперативів, яким була виділена земля. Інші 12 позовів знаходяться у судах різних інстанцій.

Нагадаємо, до земельних афер, пов’язаних з рішеннями сесії Київради від 1 жовтня минулого року, причетне деяке коло осіб, які мають близькі, зокрема споріднені зв’язки з депутатами Київської міськради.

Головне управління Міністерства внутрішніх справ у Києві 22 січня порушило кримінальну справу за фактом шахрайства у сфері розподілу і виділення земельних ділянок Київською міською державною адміністрацією.

Потім проти службовців Київської міської держадміністрації за звинуваченням у зловживанні службовим становищем у сфері розподілу і виділення земельних ділянок порушила кримінальну справу Київська міська прокуратура.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus