КИЇВ

Кличко пропонує Катеринчуку знятися з виборів

0

Блок Віталія Кличка пропонує Миколі Катеринчуку зняти свою кандидатуру в мери Києва.

Про це йдеться у поширеній в суботу заяві блоку у відповідь на пропозицію Катеринчука створити спільний блок для участі у виборах до міськради.

«Микола Катеринчук вже сьогодні може розпочати процес об’єднання демократичних сил у столиці, знявши свою кандидатуру в мери Києва», - йдеться в заяві.

Блок Кличка зазначає, що неодноразово закликав демократичні сили розпочати консолідацію зусиль навколо дострокових виборів у Києві і вітає те, що Катеринчук відгукнувся на цю пропозицію.

«Проте, Блок Кличка особливо наголошує, що для перемоги на київських виборах потрібна команда справжніх професіоналів, здатних втілити Стратегію розвитку Києва. І очолити таку команду має кандидат, якому кияни довіряють найбільше», - підкреслюється в заяві.

Блок Кличка закликає кандидатів у мери «не грати на руку Черновецькому, бо нинішня корумпована влада в першу чергу зацікавлена у розпорошуванні голосів киян, які мають намір підтримати демократичні сили».

«Тому справжнім доказом турботи про долю столиці стане приборкання своїх власних амбіцій заради виграшу киян» – переконані у Блоці Кличка.

Нагадаємо, 4 квітня Катеринчук звернувся до усіх представників демократичних сил і особисто до Віталія Кличка з пропозицією створити єдиний блок для участі у дострокових виборах до Київської міської ради.

“Пропоную всім, хто хоче покінчити з ерою корумпованих бюрократів, підкупу киян та порожніх обіцянок об’єднатися у єдиний виборчий блок. Поєднавши наші зусилля, ми створимо демократичну більшість у майбутній Київраді, яка сприятиме дійсному оновленню київської влади та реальному контролю за її роботою”, – йдеться у заяві.

Катеринчук підкреслив, що з цією пропозицією він звертається в першу чергу до Кличка.

За матеріалами УНІАН, «Української правди»

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

13:42

В Киеве улицы от снега расчищают 367 единиц снегоуборочной техники

13:17

В Киеве планируют открыть мемориальный центр Холокоста «Бабий Яр»

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus