КИЇВ

Перевізники не збираються обмежувати рух вантажівок по Києву

0

Міжнародні автоперевізники мають намір ігнорувати розпорядження київської влади про заборону на в`їзд в столицю в денний час великовантажного транспорту як незаконне. Про це заявив голова регіональної ради Асоціації міжнародних автоперевізників (АсМАП), голова страйкового комітету Валерій Черненко.

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, у зв`язку з цим Черненко відзначив, що це розпорядження ускладнить роботу автоперевізників, яким у такому разі доведеться підлаштовувати свій графік роботи під "столичний режим", що в більшості випадків є неможливим.

При цьому Черненко вказав на те, що розпорядження було підписане з порушенням нормативних процедур, не пройшло узгодження з відповідними відомствами і є незаконним. У зв`язку з цим перевізники мають намір ігнорувати дану вимогу.

Крім того, за словами Черненка, майданчики для стоянок, запропоновані столичною владою для відстою вантажного транспорту, не обладнані належним чином і не відповідають існуючим вимогам. Більше того, в радіусі 150 км навколо Києва, за даними АсМАП, немає жодної обладнаної для міжнародних перевізників автостоянки.

У свою чергу, голова представництва Державного комітету з регуляторної політики Віталій Апостолов відзначив, що його відомство опротестувало це розпорядження, а також висловив упевненість в тому, що воно буде опротестовано і в інших інстанціях. За його словами, проблему регулювання потоку вантажного транспорту через столицю необхідно вирішувати, але не таким "кустарним способом".

Нагадаємо, голова Київської міської державної адміністрації Леонід Черновецький підписав розпорядження про впровадження нового режиму руху вантажного автотранспорту з 1 травня 2008 року.

Згідно з розпорядженням, з 1 травня буде заборонений в`їзд вантажного автотранспорту загальною масою більше 4,5 тонн в межі Києва з 07:00 до 20:00. Таким чином, рух вантажного транспорту буде дозволений після 20:00 до 07:00 тільки по пр-ту Бажана, Столичному шосе, вул. Академіка Заболотного, пл. Одеській, Кільцевій дорозі, пр-ту Академіка Палладіна, пл.Гостомельскій, вул.Городській, Гостомельському шосе, Новій дорозі (Київського міського півкільця), пр-ту Мінському, пл. Тараса Шевченка, вул. Полярній, вул. Багатирській, пл. Тульській, пр-ту Московському, пр-ту Ватутіна, пл.Керченській, вул.Братиславській, пр-ту Броварському.

 

 

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

16:04

В центре столицы высадят Аллею Мира

15:39

В Киеве обновят общественный транспорт

15:21

На одном из столичных проспектов ограничат движение

14:57

В Киеве просят ограничить ночные массовые мероприятия

14:56

В Киеве проезд для болельщиков Лиги Чемпионов будет бесплатным

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus